Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Atkārtota palīdzība Mikum Porietim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mikum nepieciešamā summa ir saziedota.

Mikus ir 16 gadus vecs jaunietis no Rīgas ar diagnozi cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze. Mikus ir gudrs, zinātkārs un dzīvespriecīgs jaunietis, kas pārvietojas riteņkrēslā. Šobrīd Mikus apgūst datortehniķa profesiju, ļoti interesējas par programmēšanu un vēlas savu nākotni saistīt ar datoriem. Nākotnē Mikus vēlas būt patstāvīgs un dzīvot neatkarīgu dzīvi. 

Mikus ir saņēmis jaunas ortozes un viņam nepieciešama palīdzība, lai vertikalizētos, kas nozīmē trenēties nostāties pašam uz savām kājām. Jaunietim tiek rekomendēti vairāki intensīvās rehabilitācijas kursi rehabilitācijas centrā POGĀ, kas gadam izmaksā EUR 3450,- un jaunieša tuvinieki lūdz mūsu atbalstu. Palīdzēsim kopā Mikum! 

Projekts ievietots portālā 08.02.2024

Projekts noslēgts 08.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Evitai Kalniņai

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Palīdzība Sabīne Strode

Twitter konvojs Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €