Follow us Today has already donated 340.00 €

Atkārtota palīdzība Mikum Porietim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mikum nepieciešamā summa ir saziedota.

Mikus ir 16 gadus vecs jaunietis no Rīgas ar diagnozi cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze. Mikus ir gudrs, zinātkārs un dzīvespriecīgs jaunietis, kas pārvietojas riteņkrēslā. Šobrīd Mikus apgūst datortehniķa profesiju, ļoti interesējas par programmēšanu un vēlas savu nākotni saistīt ar datoriem. Nākotnē Mikus vēlas būt patstāvīgs un dzīvot neatkarīgu dzīvi. 

Mikus ir saņēmis jaunas ortozes un viņam nepieciešama palīdzība, lai vertikalizētos, kas nozīmē trenēties nostāties pašam uz savām kājām. Jaunietim tiek rekomendēti vairāki intensīvās rehabilitācijas kursi rehabilitācijas centrā POGĀ, kas gadam izmaksā EUR 3450,- un jaunieša tuvinieki lūdz mūsu atbalstu. Palīdzēsim kopā Mikum! 

The Project is placed online on: 08.02.2024

Project completed 08.04.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Dominikam Kūlam

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Atkārtota palīdzība Marutai Castrovai

For Chronically and Terminally Ill People

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €