Seko mums Šodien saziedoti jau 5,155.03 €

Atkārtota palīdzība Laimai Mirzojevai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Laimai no Rīgas ir 45 gadi. Laima strādā Nodarbinātības valsts aģentūrā jau vairāk nekā 10 gadus. Viņai ļoti patīk savs darbs, dara to ar augstu atbildības sajūtu un aizrautību. Laima ir strādājusi gan ar jauniešu nodarbinātības projektiem, gan mūžizglītības programmām. Laimas ieguldījums novērtēts ar Labklājības ministrijas atzinības rakstu.

Diemžēl jau gandrīz 20 gadu garumā Laima sadzīvo ar sarkomu – ļaundabīgu mīksto audu vēzi. Laima ar sāpēm kreisajā ceļgala rajonā vērsās pie ārsta. Tika veikta operācija, pēc kuras veikšanas atklājās smagā diagnoze. Sākotnēji slimību izdevās veiksmīgi uzveikt. Vairāk kā 10 gadus bija remisija, taču pirms 7 gadiem slimība atgriezās ar jaunu sparu. Laimā kopumā pārcietusi 7 operācijas, vienā no tām viņai amputēja kāju, kā rezultātā viņa pārvietojas ar protēzes palīdzību. Neskatoties uz smago slimību, Laima turpina iespēju robežās strādāt.

Tomēr šobrīd viņai nepieciešama palīdzība speciālās vēža gēnu analīzēs noteikto, viņas slimībai vispiemērotāko, zāļu apmaksai. Imūnterapijas preparāts Keytruda ir iekļauts valsts apmaksāto medikamentu sarakstā, bet nav kompensēts Laimas diagnozei. Tādēļ Laima jau lūdza palīdzību 2 devu iegādei, kas nepieciešamas ar 4 nedēļu intervālu un maksā 4063,24 eiro katra. Pēc otrās devas ievades tika veikti izmeklējumi un tie uzrāda labu rezultātu un ārsts nozīmējis turpināt vēl 4 devas, kuru iegādei nepieciešami 15 982,44 eiro, 270,52 eiro pieejami atlikumā no iepriekšējās ziedojumu piesaistes. Zāļu iegādei Laima atkal sirsnīgi lūdz līdzcilvēku palīdzību! 

Palīdzēsim Laimai!

Projekts ievietots portālā 30.04.2022

Projekts noslēgts 17.10.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Labas Ziņas*

Palīdzība Samantai Sīlei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 065 982.81 €