Follow us Today has already donated 4,102.60 €

Atkārtota palīdzība Laimai Mirzojevai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Laimai no Rīgas ir 45 gadi. Laima strādā Nodarbinātības valsts aģentūrā jau vairāk nekā 10 gadus. Viņai ļoti patīk savs darbs, dara to ar augstu atbildības sajūtu un aizrautību. Laima ir strādājusi gan ar jauniešu nodarbinātības projektiem, gan mūžizglītības programmām. Laimas ieguldījums novērtēts ar Labklājības ministrijas atzinības rakstu.

Diemžēl jau gandrīz 20 gadu garumā Laima sadzīvo ar sarkomu – ļaundabīgu mīksto audu vēzi. Laima ar sāpēm kreisajā ceļgala rajonā vērsās pie ārsta. Tika veikta operācija, pēc kuras veikšanas atklājās smagā diagnoze. Sākotnēji slimību izdevās veiksmīgi uzveikt. Vairāk kā 10 gadus bija remisija, taču pirms 7 gadiem slimība atgriezās ar jaunu sparu. Laimā kopumā pārcietusi 7 operācijas, vienā no tām viņai amputēja kāju, kā rezultātā viņa pārvietojas ar protēzes palīdzību. Neskatoties uz smago slimību, Laima turpina iespēju robežās strādāt.

Tomēr šobrīd viņai nepieciešama palīdzība speciālās vēža gēnu analīzēs noteikto, viņas slimībai vispiemērotāko, zāļu apmaksai. Imūnterapijas preparāts Keytruda ir iekļauts valsts apmaksāto medikamentu sarakstā, bet nav kompensēts Laimas diagnozei. Tādēļ Laima jau lūdza palīdzību 2 devu iegādei, kas nepieciešamas ar 4 nedēļu intervālu un maksā 4063,24 eiro katra. Pēc otrās devas ievades tika veikti izmeklējumi un tie uzrāda labu rezultātu un ārsts nozīmējis turpināt vēl 4 devas, kuru iegādei nepieciešami 15 982,44 eiro, 270,52 eiro pieejami atlikumā no iepriekšējās ziedojumu piesaistes. Zāļu iegādei Laima atkal sirsnīgi lūdz līdzcilvēku palīdzību! 

Palīdzēsim Laimai!

The Project is placed online on: 30.04.2022

Project completed 17.10.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Evitai Kalniņai

Palīdzība Markam Bindukam

Dental Treatment for People with Special Needs

For Mothers of Seriously Ill Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 755 605.74 €