Seko mums Šodien saziedoti jau 490.71 €

Atkārtota palīdzība Jurijam Kustikovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta sakarā ar medikamentu maiņu.

Jurijam ir 64 gadi, viņš ir rīdzinieks. Jurijs ar sievu izaudzinājis 2 bērnus, šobrīd rūpēs prasa vecāku aprūpe. Jurijs visu mūžu bijis siltumtehniķis, izveidojis savu firmu, savulaik, strādājis arī Somijā. Kopumā savā darba mūžā viņš vairāk kā 1000 mājokļos ir gādājis par siltumu. 

Pirms 5 gadiem Jurijs vērsās pie mediķiem ar ādas veidojumu uz augšdelma. Jurijs spriež, ka veidojums izveidojies vietā, kur, savulaik, kad viņš aizrāvās ar hokeju, viņam trāpījusi hokeja ripa. Pēc ādas veidojuma operācijas nekas neliecināja, ka pēc gada tiks apstiprināts ļaundabīgs saistaudu audzējs – sarkoma.  

Sarkomas ārstēšanai paredzētā valsts apmaksātā ķīmijterapija Jurijam nepalīdz. Ārstu konsīlijs nozīmējis citu medikamentu. Tas kavē vēža šūnu augšanu un to izplatībā iesaistīto olbaltumvielu darbību. Šo medikamentu valsts diemžēl neapmaksā. Jurijs lūdz līdzcilvēku palīdzību 3 mēnešu ārstniecībai 1890 eiro apmērā, 1 mēneša kurss izmaksā 630 eiro. Jurijam šādu līdzekļu nav un šīs ir vienīgās zāles, kas viņam var palīdzēt.

Palīdzēsim Jurijam!

Projekts ievietots portālā 11.09.2017

Projekts noslēgts 11.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dzimuši, lai dzīvotu

Piepildi bērniņa sapni!

Atbalsti rūpju bērniņus!

Dakteris Poga

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

179 332.85 €