Seko mums Šodien saziedoti jau 55.00 €

Atkārtota palīdzība Jeļenai Blicavai

Jeļenai ir 40 gadi,viņa kopā ar vīru Māri audzina 2 bērnus - 14 gadus veco meitu un 8 gadus veco dēlu. Ģimene dzīvo Ogrē. Jeļena ir apģērbu konstruktore un modelētāja. Tomēr nu jau kādu laiku viņa vairs nestrādā. Jau piekto gadu Jeļena sadzīvo ar ļaundabīgu zarnu audzēju. 

Reizi gadā Jeļena pārcieš ķīmijterapijas kursu, kas uz laiku šo slimību aptur. Ikdienā Jeļenai izjūt gan sagurumumu, gan nespēku, kā arī stipras vēdera sāpes. Bet ir dienas, kad viņa jūtas labāk un var nodarboties ar savu sirds lietu - šūšanu. Lielākais stimuls cīņā ar slimību ir prieks par bērniem. Meitai ir lieliski sasniegumi mācībās un mūzikā, un arī dēls nodarbojās ar sportu un jau piedalās sacensībās. Jeļenai gribās viņus vienmēr atbalstīt un būt līdzās.

Šobrīd Jeļenai nozīmēts kārtējais ķīmijterapijas kurss kombinācijā ar medikamentu Avastin, kas novērš audzēja augšanu, bloķējot jaunu asinsvadu veidošanos, kas nodrošina barības vielu un skābekļa piegādi audzējam. Avastin Jeļenas gadījumā nav valsts apmaksāts. Vienai devai nepieciešami 874.95 eiro, bet atlikušajiem 6 ārstniecības kursiem nepieciešami kopā 5249.70 eiro. Ģimene jau daļiņu ir savākuši arī no pašu līdzekļiem, divi kursi ir apmaksāti no iepriekš saziedotajiem un neizlietojiem līdzekļiem. Ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību ārstniecības turpināšanai. 

Palīdzēsim Jeļenai!

Projekts ievietots portālā 29.07.2019

Projekts noslēgts 08.09.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Mārtiņam Cēberam

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

Suns- vairāk kā draugs

Palīdzība Stefanam Netunahinam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 188.70 €