Follow us Today has already donated 2,352.95 €

Atkārtota palīdzība Jeļenai Blicavai

Jeļenai ir 40 gadi,viņa kopā ar vīru Māri audzina 2 bērnus - 14 gadus veco meitu un 8 gadus veco dēlu. Ģimene dzīvo Ogrē. Jeļena ir apģērbu konstruktore un modelētāja. Tomēr nu jau kādu laiku viņa vairs nestrādā. Jau piekto gadu Jeļena sadzīvo ar ļaundabīgu zarnu audzēju. 

Reizi gadā Jeļena pārcieš ķīmijterapijas kursu, kas uz laiku šo slimību aptur. Ikdienā Jeļenai izjūt gan sagurumumu, gan nespēku, kā arī stipras vēdera sāpes. Bet ir dienas, kad viņa jūtas labāk un var nodarboties ar savu sirds lietu - šūšanu. Lielākais stimuls cīņā ar slimību ir prieks par bērniem. Meitai ir lieliski sasniegumi mācībās un mūzikā, un arī dēls nodarbojās ar sportu un jau piedalās sacensībās. Jeļenai gribās viņus vienmēr atbalstīt un būt līdzās.

Šobrīd Jeļenai nozīmēts kārtējais ķīmijterapijas kurss kombinācijā ar medikamentu Avastin, kas novērš audzēja augšanu, bloķējot jaunu asinsvadu veidošanos, kas nodrošina barības vielu un skābekļa piegādi audzējam. Avastin Jeļenas gadījumā nav valsts apmaksāts. Vienai devai nepieciešami 874.95 eiro, bet atlikušajiem 6 ārstniecības kursiem nepieciešami kopā 5249.70 eiro. Ģimene jau daļiņu ir savākuši arī no pašu līdzekļiem, divi kursi ir apmaksāti no iepriekš saziedotajiem un neizlietojiem līdzekļiem. Ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību ārstniecības turpināšanai. 

Palīdzēsim Jeļenai!

The Project is placed online on: 29.07.2019

Projekts noslēgts 08.09.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Fulfil a child's dream!

Palīdzība Gabrielai Miezei

Palīdzība Markusam Ļebedevam

Grāmatu starts

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

736 278.53 €