Seko mums Šodien saziedoti jau 6,073.34 €

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

12.februāra naktī Jānis devās mūžībā. Visdziļākā līdzjūtība Jāņa ģimenei, draugiem un atbalstītājiem. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, kuri līdz pēdējam brīdim Jānim sniedza cerību. Atlikušos ziedojumus 5516,47 eiro apmērā Jāņa sieva lūdz novirzīt Arttu Mikael Airiainen ārstniecībai. 

17.01.2022. Sakarā ar magnētiskās rezonanses rezultātu pasliktināšanos Jānim 19. janvārī steidzami jādodas uz Vācijas klīniku uz divu nedēļu ārstniecības kursu. Kursa izmaksas ir ļoti augstas - 39097,45 eiro, no kuriem 31277,96 eiro jāiemaksā pirms iestāšanās slimnīcā.

Pērnais gads Jānim sākās laimīgi un cerīgi. Jānis bija nesen precējies, piedzima dēliņš. Taču vasaras sākumā, dzīvespriecīgais un aktīvais jaunais cilvēks, sajuta nespēku un tirpšanu labajā rokā un kājā. Slimnīcā Jānim nekavējoties veica izmeklējumus, kas atklāja audzēju galvā - anaplastisku astrocitomu. Audzēju izoperēja un Jāni izrakstīja mājās ģimenes un paliatīvās aprūpes ārsta uzraudzībā, Jāņa smagā stāvokļa dēļ nekādu ārstēšanu nepiedāvājot.Ģimene nespēja samierināties un, nebija gatavi padoties ārstu lēmumam. Pateicoties sievas Santas neatlaidībai, ģimenes un līdzcilvēku atbalstam, jūlija beigās Jānim bija iespēja doties uz Hallwang klīniku Vācijā, kur viņam tika veikti papildus izmeklējumi un ārstniecība, kādu Latvijā viņam nebija iespēju saņemt. Pateicoties saņemtajai ārstniecībai Jānis jau jūtas daudz labāk, mācās no jauna runāt un staigāt. Taču ārstniecība ir jāturpina.

Jānim būs jāturpina ārstniecība Vācijas klīnikā, kur viņam turpinās uzsākto terapiju, kas Latvijā nav iespējama. Izmaksas būs zināmas tuvākajā laikā. Vienas no zālēm, ko Jānim rekomendēja Vācijā, apmaksā valsts, bet divi medikamenti – Avastin un Opdivo jāpērk pašam. Avastin vienas reizes deva izmaksā 1919 eiro, bet Opdivo – no 2750 līdz 2950 eiro ik pēc 2 nedēļām. Kopā tuvāko 3 mēnešu ārstniecībai ar šiem medikamentiem nepieciešami līdz pat 29214 eiro. No iepriekš saziedotajiem līdzekļiem šobrīd atlikumā vēl ir 8 380,88 eiro, tādējādi nepieciešami vēl 20833,12 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, viņi lūdz palīdzību Jāņa ārstniecības turpināšanai. Paši sedz ceļa izdevumus uz Vācijas klīniku un Jāņa rehabilitāciju Latvijā.

Palīdzēsim Jānim!

Projekts ievietots portālā 31.12.2021

Projekts noslēgts 12.02.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Inetai Arnoldei

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Borisam Akritovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 767 500.63 €