Follow us Today has already donated 480.00 €

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

12.februāra naktī Jānis devās mūžībā. Visdziļākā līdzjūtība Jāņa ģimenei, draugiem un atbalstītājiem. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, kuri līdz pēdējam brīdim Jānim sniedza cerību. Atlikušos ziedojumus 5516,47 eiro apmērā Jāņa sieva lūdz novirzīt Arttu Mikael Airiainen ārstniecībai. 

17.01.2022. Sakarā ar magnētiskās rezonanses rezultātu pasliktināšanos Jānim 19. janvārī steidzami jādodas uz Vācijas klīniku uz divu nedēļu ārstniecības kursu. Kursa izmaksas ir ļoti augstas - 39097,45 eiro, no kuriem 31277,96 eiro jāiemaksā pirms iestāšanās slimnīcā.

Pērnais gads Jānim sākās laimīgi un cerīgi. Jānis bija nesen precējies, piedzima dēliņš. Taču vasaras sākumā, dzīvespriecīgais un aktīvais jaunais cilvēks, sajuta nespēku un tirpšanu labajā rokā un kājā. Slimnīcā Jānim nekavējoties veica izmeklējumus, kas atklāja audzēju galvā - anaplastisku astrocitomu. Audzēju izoperēja un Jāni izrakstīja mājās ģimenes un paliatīvās aprūpes ārsta uzraudzībā, Jāņa smagā stāvokļa dēļ nekādu ārstēšanu nepiedāvājot.Ģimene nespēja samierināties un, nebija gatavi padoties ārstu lēmumam. Pateicoties sievas Santas neatlaidībai, ģimenes un līdzcilvēku atbalstam, jūlija beigās Jānim bija iespēja doties uz Hallwang klīniku Vācijā, kur viņam tika veikti papildus izmeklējumi un ārstniecība, kādu Latvijā viņam nebija iespēju saņemt. Pateicoties saņemtajai ārstniecībai Jānis jau jūtas daudz labāk, mācās no jauna runāt un staigāt. Taču ārstniecība ir jāturpina.

Jānim būs jāturpina ārstniecība Vācijas klīnikā, kur viņam turpinās uzsākto terapiju, kas Latvijā nav iespējama. Izmaksas būs zināmas tuvākajā laikā. Vienas no zālēm, ko Jānim rekomendēja Vācijā, apmaksā valsts, bet divi medikamenti – Avastin un Opdivo jāpērk pašam. Avastin vienas reizes deva izmaksā 1919 eiro, bet Opdivo – no 2750 līdz 2950 eiro ik pēc 2 nedēļām. Kopā tuvāko 3 mēnešu ārstniecībai ar šiem medikamentiem nepieciešami līdz pat 29214 eiro. No iepriekš saziedotajiem līdzekļiem šobrīd atlikumā vēl ir 8 380,88 eiro, tādējādi nepieciešami vēl 20833,12 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, viņi lūdz palīdzību Jāņa ārstniecības turpināšanai. Paši sedz ceļa izdevumus uz Vācijas klīniku un Jāņa rehabilitāciju Latvijā.

Palīdzēsim Jānim!

The Project is placed online on: 31.12.2021

Project completed 12.02.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Klusais eņģelītis

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Apģērbsim ukraiņu aizstāvjus!

Support special children!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 756 681.68 €