Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Atkārtota palīdzība Ivitai Kupakai

Ivitai no Rīgas ir 41 gads. Viņa ir precējusies, un abi ar vīru audzina dēlu, kam šobrīd ir 13 gadi. Pēc Medicīnas Akadēmijas absolvēšanas viņa strādā par fizioterapeiti, nu jau apmēram 20 gadus.

Pirms 5 gadiem Ivitai atklāja vēzi. Tas sakrita arī ar laiku, kad Ivitas dēliņš uzsāka skolas gaitas. Diemžēl līdz šim ārstēšana Latvijā ir bijusi neveiksmīga, jo piecu gadu laikā viņai ir bijušas trīs operācijas un trīs ķīmijterapijas kursi, taču audzējs tikai uz īsu mirkli pierimst un tad aktivizējas ar jaunu sparu.

Pateicoties ziedojumu atbalstam, Ivitai bija iespēja veikt ārstēties pie mediķiem Vācijā, kur šajā rudeni viņai veica divas sarežģītas operācijas un tika uzsākts ķīmijterapijas kurss.  Operācijas noritēja veiksmīgi, bez komplikācijām, un ārsti izteica cerīgas prognozes.

“Esmu no sirds pateicīga visiem ziedotājiem! Katrs ziedotājs man ne tikai dod iespēju ārstēties, bet arī dāvā dzīvību, cerību, iespēju mīlēt un sajūtu, ka es esmu vajadzīga.... Diemžēl ar valsts apmaksāto medicīnu ir citādi. Šobrīd es esmu dzīva tikai pateicoties ziedotājiem”, stāsta Ivita.

Vācijas ārsti nozīmēja un Latvijas ārsti piekrita turpmākai ārstēšanai ar medikamentu Avastin, kuru valsts neapmaksā. Ivitai nepieciešams Avastin ik pēc 3 nedēļām par summu 3031.70 eiro apmērā.  Kopā 6 devām nepieciešami 18 190.20 eiro.

”Es diemžēl nevaru pati atļauties tik dārgas zāles iegadāties, jo mani  ikmēneša ienākumi ir tikai invaliditātes pabalsts 100 eiro  apmērā.  Man jau ir bijuši 3 ārstēšanas kursi ar šīm zālēm, un analīzes jau šobrīd uzrāda labus rezultātus un ir normas robežās kā jebkuram veselam cilvēkam. Lai arī, cik tas nebūtu smagi un sāpīgi, bet dzīve mani atkal ir nostādījusi situācijā, kad man ir nepieciešama līdzcilvēku palīdzība.  Mīļie cilvēki, lūdzu palīdziet! Es no savas puses apsolu saglabāt ticību brīnumam, un pārliecību, ka man vēl ir iespēja dzīvot un izaudzināt savu dēlu, ” stāsta Ivita un lūdz līdzcilvēku palīdzību.  

Palīdzēsim Ivitai!

Projekts ievietots portālā 06.12.2017

Projekts noslēgts 01.01.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Robijam Rojam Treijam

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Elvja un Raivo Dauģu aprūpē

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

87 629.05 €