Seko mums Šodien saziedoti jau 7,700.24 €

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

Viktorijai ir 9 gadi, un viņa aug ģimenē, kas no gada vecuma ir uzņēmušies mīlēt, rūpēties un dot meitenītei ģimeni. Mazās Vikas stāsts ir skaudrs. Mazulīte pasaulē nāca sarežģītās dzemdībās, un Vikas bioloģiskā mamma no meitenītes atteicās uzreiz pēc dzemdībām. Pirmajā dzīves gadā Vika vairākkārt ir stacionēta dēļ saslimšanas ar plaušu karsoni, bronhiālo astmu, alerģijām un klepus lēkmēm. Viktorijai tika uzstādīta diagnoze – motorā alālija intrauterīnas hipoksijas rezultātā.

Gada vecumā Vika tika adoptēta un nonāca fantastiskā ģimenē, kas uzņēmās lielas rūpes par meitenīti un adoptēja arī tikko dzimušo Vikas brālīti, lai mazulīši augtu kopā un nekad viens otru nezaudētu. Vikas ģimene nemitīgi vadāja mazo pie dažādiem speciālistiem, jo 2 gadu garumā nojauta, ka mazās attīstība nenotiek kā citiem bērniem un viņa atpaliek no saviem vienaudžiem. Kavējās arī Vikas valodiņa. Meitenīte regulāri par ģimenes līdzekļiem tika vesta pie neskaitāmiem speciālistiem un uz attīstošām nodarbībām. Ar ziedotāju atbalstu Vika regulāri apmeklēja neiropsiholoģisko korekciju un defektologa – logopēda nodarbības un ir sasniegts ļoti labs progress. Vika jau spēj salikt teikumu no 3-5 vārdiem, spēj atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem un izprast humoru. Meitenīte mācās 2. klasē un ir iemācījusies visus burtus, sākusi pildīt vienkāršas matemātiskas darbības. Ja speciālisti līdz šim bažījās par Vikas attīstību, tad šobrīd var teikt, ka Vika ar lieliem soļiem virzās uz priekšu un tas meitenītei pašai sagādā lielu prieku un gandarījumu. Lai Vikas attīstības noritētu vēl labāk, nedrīkst pārtraukt nodarbību apmeklējumu un speciālisti iesaka turpināt neiropsiholoģisko korekciju un defektologa – logopēda nodarbības. Gadam Vikas nodarbībām nepieciešami EUR 8640,- un ģimene lūdz mūsu palīdzību. Palīdzēsim Vikai sasniegt jaunus mērķus un sasniegt jaunas virsotnes! Kopā mums visiem izdosies!

Projekts ievietots portālā 22.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Mazo sirsniņu cerības

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 431 318.71 €