Seko mums Šodien saziedoti jau 1,684.28 €

Atkārtota palīdzība Ivitai Kupakai 2019

Sirsnīgs paldies ziedotājiem! Ivitai nepieciešamā summa ir saziedota!

Ivitai no Rīgas ir 43 gadi. Viņa ir precējusies, abi ar vīru audzina dēlu, kuram šobrīd ir 15 gadi. Pēc Medicīnas Akadēmijas absolvēšanas viņa strādāja par fizioterapeiti, taču nu jau kādu laiku viņa var strādāt tikai nepilnu slodzi un ar ilgstošiem pārtraukumiem, jo jau 7 gadus viņa cīnās un sadzīvo ar smagu slimību - vēzi. 

Ivitai atklāja vēzi tieši tajā laikā, kad viņas dēliņš uzsāka skolas gaitas. Diemžēl pirmajos slimošanas gados ārstēšana Latvijā nedeva gaidītos rezultātus un vēlāk secināts, ka tā bija nepilnīga un reizēm arī kļūdaina. Pateicoties ziedojumu atbalstam, Ivitai pirms 2 gadiem bija iespēja ārstēties pie mediķiem Vācijā, kur viņai veica 3 operācijas un tika uzsākts ķīmijterapijas kurss. Operācijas noritēja veiksmīgi, bez komplikācijām, un ārsti izteica cerīgas prognozes. Pēc Vācijas ārstu norādījumiem tika turpināta medikamentoza ārstēšana Latvijā, kura tikai daļēji tika valsts apmaksāta, un atkal ziedotāji sedza pārējās izmaksas. 
Nu jau gandrīz gadu Ivita lieto valsts apmaksātu medikamentu Olaparib kapsulu formā - 16 kapsulas ik dienu, taču pēdējā laikā Ivitas veselības stāvoklis pasliktinās. Onkologu konsīlijs ir nozīmējis Ivitai šo pašu medikamentu Olaparib tabletēs, kas ir jaunāka un efektīvāka zāļu forma, kas diemžēl nav valsts apmaksāta. Ivita ir vērsusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā ar lūgumu kompensēt nepieciešamo medikamentu tabletēs. Kamēr tiek gaidīta atbilde, Ivita lūdz palīdzību 2 zāļu kursu apmaksai. Ivitai nepieciešams Olaparib tabletes lietot 4 tabletes dienā, mēneša terapijas izmaksas ir 5696.71 eiro, kopā 2 mēnešiem nepieciešami 11393.42 eiro. 

“Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem par līdz šim sniegto palīdzību! Katrs ziedotājs man ir palīdzējis piedzīvot brīnumu -  būt dzīvai, kā arī audzināt dēlu, būt sabiedrībai un ģimenei noderīgai. Diemžēl ar valsts apmaksāto medicīnu ir citādi... Šobrīd es esmu dzīva tikai pateicoties ziedotājiem, jo ārstēšanās Vācijā un iespēja arī šobrīd konsultēties ar Vācijas speciālistiem, tika apmaksāta tikai no saziedotajiem līdzekļiem. Dzīve mani atkal ir nostādījusi situācijā, kad man ir nepieciešams vēl un vēl spodrināt savu gribasspēku, turpināt attīstīt spēju saglabāt mieru krīzes situācijā un turpināt spēt parādīt savam dēlam, kā nenolaist rokas, ticēt Dieva žēlastībai un līdzcilvēku labestībai. Mīļie ziedotāji, lūdzu palīdziet! Es varu būt, jo esat Jūs,” stāsta Ivita un lūdz līdzcilvēku palīdzību.  

Palīdzēsim Ivitai! 

Projekts ievietots portālā 25.10.2019

Projekts noslēgts 16.11.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

POGA uz riteņiem

Atbalsti rūpju bērniņus!

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

237 397.86 €