Follow us Today has already donated 2,360.80 €

Atkārtota palīdzība Ivitai Kupakai 2019

Sirsnīgs paldies ziedotājiem! Ivitai nepieciešamā summa ir saziedota!

Ivitai no Rīgas ir 43 gadi. Viņa ir precējusies, abi ar vīru audzina dēlu, kuram šobrīd ir 15 gadi. Pēc Medicīnas Akadēmijas absolvēšanas viņa strādāja par fizioterapeiti, taču nu jau kādu laiku viņa var strādāt tikai nepilnu slodzi un ar ilgstošiem pārtraukumiem, jo jau 7 gadus viņa cīnās un sadzīvo ar smagu slimību - vēzi. 

Ivitai atklāja vēzi tieši tajā laikā, kad viņas dēliņš uzsāka skolas gaitas. Diemžēl pirmajos slimošanas gados ārstēšana Latvijā nedeva gaidītos rezultātus un vēlāk secināts, ka tā bija nepilnīga un reizēm arī kļūdaina. Pateicoties ziedojumu atbalstam, Ivitai pirms 2 gadiem bija iespēja ārstēties pie mediķiem Vācijā, kur viņai veica 3 operācijas un tika uzsākts ķīmijterapijas kurss. Operācijas noritēja veiksmīgi, bez komplikācijām, un ārsti izteica cerīgas prognozes. Pēc Vācijas ārstu norādījumiem tika turpināta medikamentoza ārstēšana Latvijā, kura tikai daļēji tika valsts apmaksāta, un atkal ziedotāji sedza pārējās izmaksas. 
Nu jau gandrīz gadu Ivita lieto valsts apmaksātu medikamentu Olaparib kapsulu formā - 16 kapsulas ik dienu, taču pēdējā laikā Ivitas veselības stāvoklis pasliktinās. Onkologu konsīlijs ir nozīmējis Ivitai šo pašu medikamentu Olaparib tabletēs, kas ir jaunāka un efektīvāka zāļu forma, kas diemžēl nav valsts apmaksāta. Ivita ir vērsusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā ar lūgumu kompensēt nepieciešamo medikamentu tabletēs. Kamēr tiek gaidīta atbilde, Ivita lūdz palīdzību 2 zāļu kursu apmaksai. Ivitai nepieciešams Olaparib tabletes lietot 4 tabletes dienā, mēneša terapijas izmaksas ir 5696.71 eiro, kopā 2 mēnešiem nepieciešami 11393.42 eiro. 

“Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem par līdz šim sniegto palīdzību! Katrs ziedotājs man ir palīdzējis piedzīvot brīnumu -  būt dzīvai, kā arī audzināt dēlu, būt sabiedrībai un ģimenei noderīgai. Diemžēl ar valsts apmaksāto medicīnu ir citādi... Šobrīd es esmu dzīva tikai pateicoties ziedotājiem, jo ārstēšanās Vācijā un iespēja arī šobrīd konsultēties ar Vācijas speciālistiem, tika apmaksāta tikai no saziedotajiem līdzekļiem. Dzīve mani atkal ir nostādījusi situācijā, kad man ir nepieciešams vēl un vēl spodrināt savu gribasspēku, turpināt attīstīt spēju saglabāt mieru krīzes situācijā un turpināt spēt parādīt savam dēlam, kā nenolaist rokas, ticēt Dieva žēlastībai un līdzcilvēku labestībai. Mīļie ziedotāji, lūdzu palīdziet! Es varu būt, jo esat Jūs,” stāsta Ivita un lūdz līdzcilvēku palīdzību.  

Palīdzēsim Ivitai! 

The Project is placed online on: 25.10.2019

Projekts noslēgts 16.11.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help the animals

Uzzināt vairāk

Kalniem pāri. Atbalsts sērojošiem bērniem

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Fulfil a child's dream!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

533 924.83 €