Seko mums Šodien saziedoti jau 195.00 €

Atkārtota palīdzība Ingai Duļbinskai - Loginai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!Ingai nepieceišamā summa saziedota. Īpašs paldies Inesas Anaņko tuviniekiem!

Ingai ir 39 gadi, viņai ir augstākā izglītība  finanšu jomā, strādā par finanšu konsultanti bankā un audzina 8 gadus vecu dēlu. Diemžēl Ingai ir smagas veselības problēmas, kuras līdz šim viņa varēja pārvarēt, pateicoties ziedotāju atbalstam. Pēc intensīvā ārstniecības kursa Inga ir atgriezusies darbā un jau gadu strādā, tomēr ārstniecība ir jāturpina. 

Nu jau vairāk kā 2 gadus, paralēli regulārajām vizītēm pie pulmanologa, viņa uzsākusi ārstniecību ar antroposofajiem medikamentiem. Antroposofā medicīna ir uz pacientu vērsta individuāla medicīnas pieeja, kur zāļu un citu terapiju izvēle pamatojas uz cilvēka personību un individualitāti, veicinot pacienta dabisko pašatveseļošanās spēju.

Inga jau kopš bērnības bieži slimojusi ar plaušu karsoņiem. Neskaitāmas reizes gulējusi slimnīcā, pārcietusi arī plaušu operāciju. Pirms pieciem gadiem Ingas veselības stāvoklis krasi pasliktinājies - katru mēnesi atkārtojas hroniskas plaušu karsoņu, bronhītu un astmas lēkmes ar augstu temperatūru, stiprām sāpēm, bezspēku, stipru svīšanu, mokošām klepus lēkmēm, elpas trūkumu. Pēc intensīvā ārstēšanās kursa, lēkmes mazinājās un kopējais veselības stāvoklis uzlabojās.

Inga lūdz palīdzību ārstniecības turpināšanai -  zālēm, osteopāta un psihoterapeita vizītēm, ko viņa pati nespēj apmaksāt. Antroposofo medikamentu iegādei katru otro mēnesi ir nepieciešami 330 eiro, osteopāta vizītēm 60 eiro, psihoterapeita konsultācijām līdz pat 200 eiro mēnesī. Kopumā gadu ilgam atbalstam nepieciešami 5100 eiro.

Palīdzēsim Ingai!

Projekts ievietots portālā 12.08.2019

Projekts noslēgts 17.09.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Nataliai Kasakovskayai

Atbalsti rūpju bērniņus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 145 184.27 €