Follow us Today has already donated 2,385.20 €

Atkārtota palīdzība Ingai Duļbinskai - Loginai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!Ingai nepieceišamā summa saziedota. Īpašs paldies Inesas Anaņko tuviniekiem!

Ingai ir 39 gadi, viņai ir augstākā izglītība  finanšu jomā, strādā par finanšu konsultanti bankā un audzina 8 gadus vecu dēlu. Diemžēl Ingai ir smagas veselības problēmas, kuras līdz šim viņa varēja pārvarēt, pateicoties ziedotāju atbalstam. Pēc intensīvā ārstniecības kursa Inga ir atgriezusies darbā un jau gadu strādā, tomēr ārstniecība ir jāturpina. 

Nu jau vairāk kā 2 gadus, paralēli regulārajām vizītēm pie pulmanologa, viņa uzsākusi ārstniecību ar antroposofajiem medikamentiem. Antroposofā medicīna ir uz pacientu vērsta individuāla medicīnas pieeja, kur zāļu un citu terapiju izvēle pamatojas uz cilvēka personību un individualitāti, veicinot pacienta dabisko pašatveseļošanās spēju.

Inga jau kopš bērnības bieži slimojusi ar plaušu karsoņiem. Neskaitāmas reizes gulējusi slimnīcā, pārcietusi arī plaušu operāciju. Pirms pieciem gadiem Ingas veselības stāvoklis krasi pasliktinājies - katru mēnesi atkārtojas hroniskas plaušu karsoņu, bronhītu un astmas lēkmes ar augstu temperatūru, stiprām sāpēm, bezspēku, stipru svīšanu, mokošām klepus lēkmēm, elpas trūkumu. Pēc intensīvā ārstēšanās kursa, lēkmes mazinājās un kopējais veselības stāvoklis uzlabojās.

Inga lūdz palīdzību ārstniecības turpināšanai -  zālēm, osteopāta un psihoterapeita vizītēm, ko viņa pati nespēj apmaksāt. Antroposofo medikamentu iegādei katru otro mēnesi ir nepieciešami 330 eiro, osteopāta vizītēm 60 eiro, psihoterapeita konsultācijām līdz pat 200 eiro mēnesī. Kopumā gadu ilgam atbalstam nepieciešami 5100 eiro.

Palīdzēsim Ingai!

The Project is placed online on: 12.08.2019

Projekts noslēgts 17.09.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Draugu stipendija 2020

Bērna sargeņģelis

Dots devējam atdodas

Palīdzība Vanesai Feldmanei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

949 705.93 €