Seko mums Šodien saziedoti jau 160.00 €

Atkārtota palīdzība Danai Rullei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Danai no Valkas ir 36 gadi, ģimenē aug divi burvīgi bērni - meita Dārta, kurai 9 gadi un dēls Emīls, kuram ir 4 gadi. Pēc 18 gadu ilgas kopdzīves, attiecību pilngadību Dana ar dzīvesbiedru atzīmēja ar kāzām. Taču līdz ar šo priecīgo notikumu ģimenes dzīvi “kājām gaisā” sagrieza Danas slimība.

Pirms nepilniem diviem gadiem Danai tika atklāts ļaundabīgs audzējs, viņa pārcietusi vairākas ķīmijterapijas, taču ar to nebija līdzēts. Šogad Danai jau bija nepieciešama līdzcilvēku palīdzība valsts neapmaksātu zāļu iegādei. Pēc šo zāļu lietošanas atklājās, ka tās tomēr jāmaina uz citām, arī valsts neapmaksātām zālēm Sacituzumab. 1 mēneša deva izmaksā 8028 eiro. Kopā šīs zāles ārstu konsīlijs, balstoties uz analīžu rezultātiem, noteicis lietot četrus mēnešus. Danai jau izdevies samaksāt daļu summas, lai zāles pirmajai devai pasūtītu, bet viņa ļoti lūdz palīdzību kopumā 26 112 eiro apmērā, lai visus plānotos četrus mēnešus varētu saņemt zāles. Dana ir vērsusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā par vismaz daļēju zāļu kompensāciju, bet cerības to saņemt ir diezgan niecīgas. 

Danas lielākā cerība ir atgūt veselību un dzīvot, lai būtu kopā ar saviem mīļajiem. Ģimenei dzīve bez  Danas nav iedomājama!

Palīdzēsim Danai! 

Projekts ievietots portālā 28.11.2022

Projekts noslēgts 20.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

STOPIFY

Uzzināt vairāk

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Ukrainas bēgļu atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 998.35 €