Follow us Today has already donated 10.00 €

Atkārtota palīdzība Danai Rullei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Danai no Valkas ir 36 gadi, ģimenē aug divi burvīgi bērni - meita Dārta, kurai 9 gadi un dēls Emīls, kuram ir 4 gadi. Pēc 18 gadu ilgas kopdzīves, attiecību pilngadību Dana ar dzīvesbiedru atzīmēja ar kāzām. Taču līdz ar šo priecīgo notikumu ģimenes dzīvi “kājām gaisā” sagrieza Danas slimība.

Pirms nepilniem diviem gadiem Danai tika atklāts ļaundabīgs audzējs, viņa pārcietusi vairākas ķīmijterapijas, taču ar to nebija līdzēts. Šogad Danai jau bija nepieciešama līdzcilvēku palīdzība valsts neapmaksātu zāļu iegādei. Pēc šo zāļu lietošanas atklājās, ka tās tomēr jāmaina uz citām, arī valsts neapmaksātām zālēm Sacituzumab. 1 mēneša deva izmaksā 8028 eiro. Kopā šīs zāles ārstu konsīlijs, balstoties uz analīžu rezultātiem, noteicis lietot četrus mēnešus. Danai jau izdevies samaksāt daļu summas, lai zāles pirmajai devai pasūtītu, bet viņa ļoti lūdz palīdzību kopumā 26 112 eiro apmērā, lai visus plānotos četrus mēnešus varētu saņemt zāles. Dana ir vērsusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā par vismaz daļēju zāļu kompensāciju, bet cerības to saņemt ir diezgan niecīgas. 

Danas lielākā cerība ir atgūt veselību un dzīvot, lai būtu kopā ar saviem mīļajiem. Ģimenei dzīve bez  Danas nav iedomājama!

Palīdzēsim Danai! 

The Project is placed online on: 28.11.2022

Project completed 20.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Recurrent Help for Jeļena Bolševica

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

Make a Child's Dream Come True!

Labas Ziņas*

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

411 848.35 €