Seko mums Šodien saziedoti jau 79,339.12 €

Atkārtota palīdzība Arturam Mūrniekam

2022. gada 7.aprīlī Arturs zaudēja cīnu ar smago slimību. "Viņam vairs nesāp, bet sāp mums," raksta meita Kristīne. Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem un draugiem. 

Kad pirms četriem gadiem Arturam no Kuldīgas novada atklāja nieru vēzi, turpmākā dzīves gaita krasi izmainījās. Lietojot vairākus Latvijā pieejamus, kompensējamus medikamentus, situācija neuzlabojās. Pērnpavasar Latvijas ārstu konsīlijs nolēma, ka nepieciešamas jaunas imūnterapijas zāles, kas visā pasaulē tiek veiksmīgi pielietotas dažādu onkoloģisku saslimšanu ārstēšanā. Pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem, Arturam bija iespēja saņemt šīs zāles gandrīz vesela gada garumā. “Arturs no sirds pateicas ikvienam, kas ir atbalstījis gan finansiāli, gan emocionāli. Pateicoties ikviena ziedojumam, viņš ir varējis justies labāk un priecāties par mazbērniem, kas nu jau ir pieci, un ļoti vēlas redzēt opīti sev līdzās. Bez jums visiem, tas nebūtu bijis iespējams!”, raksta Artura meita Kristīne. 

Pēdējās pārbaudes uzrāda, ka zāļu iedarbība vairs nav tik spēcīga un tās jāmaina. Šobrīd ārstu konsīlijs ir lēmis par terapijas maiņu. Šobrīd nozīmēta ārstēšana ar specifisku medikamentu Cabozantinibum, ko arī valsts neapmaksā. Tas ik mēnesi izmaksā 3571 eiro. Tiks iesniegts pietiekums Nacionālajam veselības dienestam individuālajai zāļu kompensācijai, taču pozitīvas atbildes gadījumā tā segs tikai daļu no nepieciešamās summas. Piecu mēnešu kursam nepieciešami 17 855 eiro. 

“Visi dzīvojam neziņā, un lūdzamies, lai tētis ir ar mums un katru dienu, ceram, ka mūsu valsts spēs atrast finanses, lai šīs zāles apmaksātu. Bet līdz tam brīdim, cerams, ka tās spēsim nodrošināt ar Jūsu atbalstu,” līdzcilvēku atbalstu lūdz meita Kristīne.  

 Palīdzēsim Arturam! 

Projekts ievietots portālā 27.01.2022

Projekts noslēgts 08.04.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība Antonam Korņevam

Palīdzība Čerņihivas apgabala bērnu slimnīcai

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 037 487.14 €