Follow us Today has already donated 15,329.58 €

Atkārtota palīdzība Arturam Mūrniekam

2022. gada 7.aprīlī Arturs zaudēja cīnu ar smago slimību. "Viņam vairs nesāp, bet sāp mums," raksta meita Kristīne. Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem un draugiem. 

Kad pirms četriem gadiem Arturam no Kuldīgas novada atklāja nieru vēzi, turpmākā dzīves gaita krasi izmainījās. Lietojot vairākus Latvijā pieejamus, kompensējamus medikamentus, situācija neuzlabojās. Pērnpavasar Latvijas ārstu konsīlijs nolēma, ka nepieciešamas jaunas imūnterapijas zāles, kas visā pasaulē tiek veiksmīgi pielietotas dažādu onkoloģisku saslimšanu ārstēšanā. Pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem, Arturam bija iespēja saņemt šīs zāles gandrīz vesela gada garumā. “Arturs no sirds pateicas ikvienam, kas ir atbalstījis gan finansiāli, gan emocionāli. Pateicoties ikviena ziedojumam, viņš ir varējis justies labāk un priecāties par mazbērniem, kas nu jau ir pieci, un ļoti vēlas redzēt opīti sev līdzās. Bez jums visiem, tas nebūtu bijis iespējams!”, raksta Artura meita Kristīne. 

Pēdējās pārbaudes uzrāda, ka zāļu iedarbība vairs nav tik spēcīga un tās jāmaina. Šobrīd ārstu konsīlijs ir lēmis par terapijas maiņu. Šobrīd nozīmēta ārstēšana ar specifisku medikamentu Cabozantinibum, ko arī valsts neapmaksā. Tas ik mēnesi izmaksā 3571 eiro. Tiks iesniegts pietiekums Nacionālajam veselības dienestam individuālajai zāļu kompensācijai, taču pozitīvas atbildes gadījumā tā segs tikai daļu no nepieciešamās summas. Piecu mēnešu kursam nepieciešami 17 855 eiro. 

“Visi dzīvojam neziņā, un lūdzamies, lai tētis ir ar mums un katru dienu, ceram, ka mūsu valsts spēs atrast finanses, lai šīs zāles apmaksātu. Bet līdz tam brīdim, cerams, ka tās spēsim nodrošināt ar Jūsu atbalstu,” līdzcilvēku atbalstu lūdz meita Kristīne.  

 Palīdzēsim Arturam! 

The Project is placed online on: 27.01.2022

Project completed 08.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Support special children!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 060.98 €