Follow us Today has already donated 1,204.26 €

Atkārtota palīdzība Arturam Mūrniekam 2021

Tā kā ārstēšanas rezultāti ir veiksmīgi, tad ārstniecība ir jāplāno gada garumā, kas kopumā izmaksā 61 632,96 eiro. 

Kad pirms četriem gadiem Arturam no Kuldīgas novada atklāja nieru vēzi, turpmākā dzīves gaita krasi izmainījās. Lietojot vairākus Latvijā pieejamus, kompensējamus medikamentus, situācija neuzlabojās. Šopavasar Latvijas ārstu konsīlijs nolēma, ka nepieciešamas jaunas imūnterapijas zāles, kas visā pasaulē tiek veiksmīgi pielietotas dažādu onkoloģisku saslimšanu ārstēšanā. Pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem, Arturam bija iespēja saņemt vairākus zāļu kursus. Meita Kristīne stāsta, ka ik reiz, kad šīs zāles tiek ievadītas, ir redzams, ka tētis kļūst stiprāks un uzlabojas viņa pašsajūta! Pārbaudes uzrāda uzlabojumus un terapija ir jāturpina.

“Arturs Mūrnieks, pateicoties Jums, līdzcilvēkiem, draugiem, radiem, ir veiksmīgi uzsācis onkologu izrakstīto, bet Latvijas valstī neapmaksāto imunterapiju ar Nivolumabu. Artūrs no sirds pateicas ikvienam, kas ir atbalstījis gan finansiāli, gan emocionāli, gan ar padomu, kur griezties, kā darīt, lai šīs zāles būtu pieejamākas. Līdzcilvēku laipnums un atbalsts ir milzīgs! Pateicoties ikviena ziedojumam, viņš var justies labāk un priecāties par mazbērniem, kas nu jau ir pieci, un ļoti vēlas redzēt opīti sev līdzās. Bez jums visiem, tas nebūtu bijis iespējams! ”, raksta Artura meita Kristīne.  

Zāles jālieto reizi divās nedēļās. Ģimene ir atradusi iespēju šīs zāles Lietuvā sagādāt lētāk, taču summa ir liela, un ģimenes krājumi nepietiek, lai ilgstoši atbalstītu tēta ārstniecību. Mēnesī nepieciešami 5136,08 eiro. “Situācija ir nepaskaužama, jo redzams, ka zāles palīdz, bet, cik ilgi spēsim tās nodrošināt, nav saprotams. Visi dzīvojam neziņā, un lūdzamies, lai tētis ir ar mums un katru dienu ceram, ka mūsu valsts spēs atrast finanses, lai šīs zāles, tāpat kā Igaunijā un Lietuvā tiek iekļautas kompensāciju sarakstos tēta diagnozei. Bet līdz tam brīdim, cerams, ka tās spēsim nodrošināt ar Jūsu atbalstu,” lūdz Kristīne.  

Arturs un viņa gimene lūdz palīdzību nākamo trīs mēnešu ārstniecības kursa apmaksai, pēc kuriem tiks veikti izmeklējumi. 3 mēnešu kursam nepieciešami 15 408,24 eiro. 

Palīdzēsim Arturam!

The Project is placed online on: 09.08.2021

Project completed 31.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Ukrainas karaspēkam

Palīdzība Initai Lūkai

For Children With Autism

Esi piemērs!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 059 439.60 €