Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Atkārtota palīdzība Anastasijai Kapustai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Anastasijai ir radusies iespēja saņemt zāles bez maksas. 

Mūsu palīdzību atkal lūdz 61 gadu vecā Anastasija no Rēzeknes. Vēl tikai pirms diviem gadiem viņa bija aktīva, enerģiska, visu varoša un nenogurdināma gan darbā, gan mājās. Viņa strādāja par veikala vadītāju, rūpējās par ģimeni un aprūpēja savu nu jau pavisam sirmo un guļošo mammu, kurai ir 1. grupas invaliditāte. Anastasijai nebija par grūtu ne agrie rīti, ne vēlie vakari. Viņas meitas par savu mammu teica: "Mūsu mammai ir vairāk enerģijas nekā mums visiem pārējiem kopā ņemot!". Taču nu jau kādu brīdi ir sajūta, ka laiks ir apstājies un visa ģimene nokļuvusi zem smaga, tumša mākoņa.

Anastasija ir no tiem cilvēkiem, kas veic visas regulārās pārbaudes, tādēļ pārsteidzoši, ka pirms gada veiktajā plaušu rentgenā atklājās plaušu metastāzes, ko bija izraisījis reta veida audzējs – holangiokarcinoma. Vienīgās sūdzības bija rīta klepus, kas likās aizdomīgi, jo Anastasija pat nekad nav smēķējusi.

Lai nezaudētu dārgo laiku, par ģimenes līdzekļiem tika veiktas ģenētiskās analīzes, lai precīzāk piemeklētu piemērotākās zāles un tika uzsākta cīņa ar smago slimību. Anastasija cītīgi un neatlaidīgi pilda visas rekomendācijas. Pērn ārstu konsīlijs ir nozīmēja mērķterapiju ar medikamentu Pemigatinib, kas nav valsts apmaksāts* un ik pēc trīs nedēļām Anastasijai nepieciešami 6845,17 eiro. Pērn ar ziedotāju ģimenes palīdzību Anastasija varēja ārstēties, taču šobrīd viņa atkal lūdz palīdzību vēl trīs devām ar cerību, ka pēc pārbaudēm rezultāts stabilizēsies un zāles varēs lietot retāk. “Manī vēl ir tik daudz dzīvotgribas, mīlestības un vēlēšanās pieredzēt vēl daudz kopā būšanas mirkļu ar manu ģimeni, tāpēc šobrīd vēršos pie jums pēc palīdzības rast iespēju atbalstīt mani un manu ģimeni,” lūdz Anastasija, jo ģimenei šādu līdzekļu nav. Kopā trīs devām nepieciešami 20 535,51 eiro.

Palīdzēsim Anastasijai!

*Nacionālais veselības dienests atteicis individuālo zāļu kompensāciju.

Projekts ievietots portālā 14.01.2024

Projekts noslēgts 04.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Dominikam Kūlam

Par Ukrainas uzvaru!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €