Follow us Today has already donated 340.00 €

Atkārtota palīdzība Anastasijai Kapustai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Anastasijai ir radusies iespēja saņemt zāles bez maksas. 

Mūsu palīdzību atkal lūdz 61 gadu vecā Anastasija no Rēzeknes. Vēl tikai pirms diviem gadiem viņa bija aktīva, enerģiska, visu varoša un nenogurdināma gan darbā, gan mājās. Viņa strādāja par veikala vadītāju, rūpējās par ģimeni un aprūpēja savu nu jau pavisam sirmo un guļošo mammu, kurai ir 1. grupas invaliditāte. Anastasijai nebija par grūtu ne agrie rīti, ne vēlie vakari. Viņas meitas par savu mammu teica: "Mūsu mammai ir vairāk enerģijas nekā mums visiem pārējiem kopā ņemot!". Taču nu jau kādu brīdi ir sajūta, ka laiks ir apstājies un visa ģimene nokļuvusi zem smaga, tumša mākoņa.

Anastasija ir no tiem cilvēkiem, kas veic visas regulārās pārbaudes, tādēļ pārsteidzoši, ka pirms gada veiktajā plaušu rentgenā atklājās plaušu metastāzes, ko bija izraisījis reta veida audzējs – holangiokarcinoma. Vienīgās sūdzības bija rīta klepus, kas likās aizdomīgi, jo Anastasija pat nekad nav smēķējusi.

Lai nezaudētu dārgo laiku, par ģimenes līdzekļiem tika veiktas ģenētiskās analīzes, lai precīzāk piemeklētu piemērotākās zāles un tika uzsākta cīņa ar smago slimību. Anastasija cītīgi un neatlaidīgi pilda visas rekomendācijas. Pērn ārstu konsīlijs ir nozīmēja mērķterapiju ar medikamentu Pemigatinib, kas nav valsts apmaksāts* un ik pēc trīs nedēļām Anastasijai nepieciešami 6845,17 eiro. Pērn ar ziedotāju ģimenes palīdzību Anastasija varēja ārstēties, taču šobrīd viņa atkal lūdz palīdzību vēl trīs devām ar cerību, ka pēc pārbaudēm rezultāts stabilizēsies un zāles varēs lietot retāk. “Manī vēl ir tik daudz dzīvotgribas, mīlestības un vēlēšanās pieredzēt vēl daudz kopā būšanas mirkļu ar manu ģimeni, tāpēc šobrīd vēršos pie jums pēc palīdzības rast iespēju atbalstīt mani un manu ģimeni,” lūdz Anastasija, jo ģimenei šādu līdzekļu nav. Kopā trīs devām nepieciešami 20 535,51 eiro.

Palīdzēsim Anastasijai!

*Nacionālais veselības dienests atteicis individuālo zāļu kompensāciju.

The Project is placed online on: 14.01.2024

Project completed 04.04.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Help for Ukrainians with leg amputations

3D printeri Ukrainas armijai

UAVs for Ukrainian Armed Forces

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €