Seko mums Šodien saziedoti jau 2,061.53 €

Atkārtota palīdzība Aleksandram Kušlim

Aleksandrs ir emocionāls, smaidīgs un vienmēr pozitīvs 20 gadus vecs puisis, taču viņam ir diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka - spastiskā tetraparēze, kā arī ir uzvedības traucējumi un astigmātisma - redzes traucējumi. Tādēļ zēns atšķiras no saviem vienaudžiem un viņam nepieciešama īpaša aprūpe. 

Lai arī Aleksandrs aktīvi līdzdarbojas, taču pats saviem spēkiem nespēj paēst un pārģēbties, kā arī ir grūtības pārvietoties- staigāt. Aleksandrs visu viņam teikto saprot, bet nevar neko pateikt, vien neskaidri izrunā atsevišķus vārdus. Pusis patstāvīgi saliek puzles, skatās bilžu grāmatas, uzmanīgi klausās priekšā lasīto tekstu. Divas reizes nedēļā pie Aleksandra uz mājām nāk skolotāja. 

Aleksandrs ir vienīgais bērns ģimenē, taču viņa mamma ir vājredzīga 1. grupas invalīde, tādēļ liels atbalsts ir vecmāmiņa. Viņa ved zēnu uz procedūrām, pavada uz sociālās rehabilitācijas centriem. Ģimene dzīvo pieticīgi, vienīgais pelnītājs ir Aleksandra tēvs. 

Aleksandram ir nepieciešama rehabilitācija kursa veidā, lai viņa stāvoklis nepasliktinātos.  Viena 24 dienu kursa izmaksas ir līdz pat 1700 eiro, speciālais transports nokļūšanai uz rehabiltācijas centru un atpakaļ uz mājām Olainē maksā 110 eiro. No iepriekš saziedotajiem līdzekļiem atlikumā ir 672.92 eiro, tādēļ ģimene lūdz palīdzību 2727.08 eiro apmērā, lai Aleksandrs varētu saņemt 2 nepieciešamos rehabilitācijas kursus. 

Palīdzēsim Aleksandram! 

Projekts ievietots portālā 23.11.2018

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Inesei Aļošinai

Dakteris POGA

Grāmatu starts

Atbalsti rūpju bērniņus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

730 123.15 €