Seko mums Šodien saziedoti jau 3,182.00 €

Atkārota palīdzība Aleksandram Damlamajanam

Aleksandram ir 62 gadi. Viņš vairāk kā 20 gadus strādāja par automašīnu audiosistēmu meistaru, bija izveidojis savu firmu. Diemžēl nu jau 8 gadus Aleksandrs sadzīvo ar smagu diagnozi – ļaundabīgu plaušu audzēju.  Aleksandrs pārcietis 3 operācijas, vairākus ķīmijterapijas kursus un apstarošanas. Lai gan sākotnējās prognozes izveseļoties bija niecīgas, tomēr slimība tika uzveikta. Tomēr pirms pāris gadiem tā atkal atgriezās.

Šobrīd ārstu konsīlijs nozīmējis Aleksandram medikamentu Atezolizumab, ko valsts neapmaksā. Pateicoties ziedotāju atbalstam, viņš jau ir saņēmis vairākas zāļu devas, analīzes un pašsajūta ir izlabojusies. Taču nākamā zāļu kursa apmaksai ir nepieciešami atkal 5342.32 eiro. Tuvāko trīs mēnešu kursam kopā nepieciešami 16 026.96 eiro. 

Šādu līdzekļu Aleksandram nav. Viņi dzīvo divatā ar sievu, ģimenes mīluli suni un diviem no ielas pieņemtiem kaķiem. 

Palīdzēsim Aleksandram!

Projekts ievietots portālā 07.02.2020

Projekts noslēgts 31.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Darinai Seņko

Klusais eņģelītis

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

72 860.21 €