Seko mums Šodien saziedoti jau 4,696.00 €

Atbalsts Zanei Rubenei

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina
Gadā nepieciešami: 4400 lati
Zane Rubene, dz.g. 1995., Preiļu novads 

Stāvoklis pēc pārslimota ērču encefalīta perēkļu formas. Labās puses hemiparēze.

Zane mācās 9. klasē. Meitene mācās ļoti labi. Mīļākie mācību priekšmeti ir angļu valoda, latviešu valoda un ķīmija. Zanei ir vecāks brālis, kurš mācās ģimnāzijas 3. kursā. Tētis miris.

Skolu Zane apmeklē katru dienu, taču viņai ir kustību traucējumi ķermeņa labajā pusē pēc pārslimota ērču meningoencefalīta. Traucējumi parādījās vienu gadu pēc izslimošanas. Ģimene meklē un cenšas izmantot katru iespēju, kas varētu novērst slimības sekas.

 Zane vingro mājās , gan sporta skolotājas vadībā skolā. Papildus lieto ārsta ieteiktos medikamentus un uztura bagātinātājus. Tika izieta adatu terapija, smadzeņu treniņa nodarbība. Pēdējā pusgada laikā veselības stāvoklis pamazām uzlabojas.

 Spēku un iedvesmu, ticību izvirzītajam mērķim veselības atgūšanā nesa pavasaris. Ar ziedotāju atbalstu Zanei bija iespēja saņemt rehabilitācijas kursu rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Paldies visiem ziedotājiem! Pēc rehabilitācijas kursa saņemšanas uzlabojās gan meitenes fiziskais, gan emocionālais stāvoklis. Protams, auga pašapziņa, kas ir ļoti svarīgi pusaudža vecumā.

Lai sasniegtie rezultāti būtu noturīgāki, kā arī, lai panāktu ārstu prognozēto veselības atgriešanu pilnībā, nepieciešama atkārtota rehabilitācija Truskavecā. Rehabilitācijas izmaksas ir augstas, un paralēli citām ārstniecības metodēm, kas pašlaik jau tiek izmantotas, tādu summu Zanes mammai iekrāt neizdodas.

Tāpēc ģimene ļoti lūdz atsaukties visus tos cilvēkus, kuri var Zanei ziedot, lai savāktu nepieciešamo naudas summu nākamajam rehabilitācijas kursam Truskavecā.

 Jau iepriekš pateicīgi  visiem, kas nepaliks vienaldzīgi  un spēs ziedot!

Zanes ārstniecībai kopā nepieciešami 4400 lati.

 
Projekts ievietots portālā:  01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Danielam Stepanovam

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Bērniem ar autismu

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 514.78 €