Follow us Today has already donated 8,919.50 €

Atbalsts Zanei Rubenei

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina
Gadā nepieciešami: 4400 lati
Zane Rubene, dz.g. 1995., Preiļu novads 

Stāvoklis pēc pārslimota ērču encefalīta perēkļu formas. Labās puses hemiparēze.

Zane mācās 9. klasē. Meitene mācās ļoti labi. Mīļākie mācību priekšmeti ir angļu valoda, latviešu valoda un ķīmija. Zanei ir vecāks brālis, kurš mācās ģimnāzijas 3. kursā. Tētis miris.

Skolu Zane apmeklē katru dienu, taču viņai ir kustību traucējumi ķermeņa labajā pusē pēc pārslimota ērču meningoencefalīta. Traucējumi parādījās vienu gadu pēc izslimošanas. Ģimene meklē un cenšas izmantot katru iespēju, kas varētu novērst slimības sekas.

 Zane vingro mājās , gan sporta skolotājas vadībā skolā. Papildus lieto ārsta ieteiktos medikamentus un uztura bagātinātājus. Tika izieta adatu terapija, smadzeņu treniņa nodarbība. Pēdējā pusgada laikā veselības stāvoklis pamazām uzlabojas.

 Spēku un iedvesmu, ticību izvirzītajam mērķim veselības atgūšanā nesa pavasaris. Ar ziedotāju atbalstu Zanei bija iespēja saņemt rehabilitācijas kursu rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Paldies visiem ziedotājiem! Pēc rehabilitācijas kursa saņemšanas uzlabojās gan meitenes fiziskais, gan emocionālais stāvoklis. Protams, auga pašapziņa, kas ir ļoti svarīgi pusaudža vecumā.

Lai sasniegtie rezultāti būtu noturīgāki, kā arī, lai panāktu ārstu prognozēto veselības atgriešanu pilnībā, nepieciešama atkārtota rehabilitācija Truskavecā. Rehabilitācijas izmaksas ir augstas, un paralēli citām ārstniecības metodēm, kas pašlaik jau tiek izmantotas, tādu summu Zanes mammai iekrāt neizdodas.

Tāpēc ģimene ļoti lūdz atsaukties visus tos cilvēkus, kuri var Zanei ziedot, lai savāktu nepieciešamo naudas summu nākamajam rehabilitācijas kursam Truskavecā.

 Jau iepriekš pateicīgi  visiem, kas nepaliks vienaldzīgi  un spēs ziedot!

Zanes ārstniecībai kopā nepieciešami 4400 lati.

 
Projekts ievietots portālā:  01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Dominikam Kūlam

For Mothers of Seriously Ill Children

For the Hopes of Little Hearts

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 739 886.94 €