Seko mums Šodien saziedoti jau 4,631.00 €

Atbalsts Vladislavam Mazaļevskim

Mērķis: ārstniecība un rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 3865 Ls
Vladislavs Mazaļevskis, dz.g. 1998., Daugavpils

Vladislavs piedzima 23 – 24 grūtniecības nedēļā. Piedzima dvīņi, viens no bērniem neizdzīvoja. Ļoti ilgu laiku bija cīņa par dzīvību tomēr ģimene uzvarēja. Ārsti noteica divas diagnozes – Vladislavam ir bērnu cerebrālā trieka un zēns nekad neredzēs. Tā pagāja 10 gadi. Pilni ar izmisumu, cerību un milzīgu darbu Vladislava veselības atgūšanā. Tagad Vladislavs iet skolā, zina 3 valodas, burvīgi dzied.

Pateicoties Ziedot. lv ziedotāju atbalstam Vladislavam ir veiktas 8 acu operācijas Sanktpēterburgas Perspektīvās medicīnas institūtā. Milzīgs paldies par šo palīdzību! Tās nav pēdējās , būs nepieciešamas vēl operācijas. Ģimene cenšas saglābt zēna actiņas. Vladislavs redz tikai gaismu, ēnas un priekšmetu kustības.

Zēns vēl nestaigā patstāvīgi, daudz laika pavada vingrojot un ir rezultāts – staigā ar roku palīdzību un 1 minūti var patstāvīgi nostāvēt.

Vladislavam acu operācijai un rehabilitācijas kursam nepieciešamā summa 3865 lati. Ģimene lūdz palīdzēt ziedotājiem, jo pašiem tam līdzekļu nepietiek.

Projekts ievietots portālā 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Timuram Krasanovam

Stiprini Stipros

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Danielam Stepanovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 449.78 €