Seko mums Šodien saziedoti jau 446.00 €

Atbalsts Vivitai un Sindijai Bumbierēm

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina
Gadā nepieciešams: 4122 latu
Vivita Bumbiere, Sindija Bumbiere, dz.g. 2005., Saldus raj.

2005.gada oktobris Bumbieru ģimenei bija priecīga rudens diena, jo ģimenē piedzima trīnītes – Vivita, Sindija un Marika. Gaidītas un mīlētas meitenītes dzima priekšlaicīgi, 30/ 31.grūtniecības nedēļā. Māsiņas svēra tikai 1500 gramus katra. Jau pēc piedzimšanas meitiņām konstatēja pneimoniju, neiznēsāta bērna anēmiju.

Ģimenei nebija tādu līdzekļu, lai pašu spēkiem veiktu ārstēšanos, tāpēc tika lūgta  palīdzība Ziedot.lv.   Ar ziedotāju atbalstu piecas reizes meitenītes ir saņēmušas rehabilitāciju Truskavecas rehabilitācijas klīnikā. Pēc saņemtajiem kursiem māsām ir veselības uzlabojumi.

Vivita sāka staigāt, bet joprojām kreiso kāju liek uz pirkstgaliem. Sindija bija guļošs bērns, kura nemācēja velties un rāpot.
Pateicoties ārstēšanai Sindija sāka velties, rāpot un staigāt uz celīšiem. 
Lai pēc iespējas vairāk palīdzētu Vivitai un Sindijai, ģimene dodas uz Starptautisko rehabilitācijas klīniku Truskavecā, Ukrainā, kur bērniem ar bērnu cerebrālo trieku  tiek veikta īpaša rehabilitācija. Šādu rehabilitāciju valsts neapmaksā.
No pagājušā gada -Vivita un Marika sāka apmeklēt deju pulciņu un vokālā ansambļa nodarbības. Sindijai arī ir liela vēlēšanās piedalīties kopā ar māsām, bet meitenīte saprot ka netiek māsām līdz.

Ģimene ļoti pateicīgi visiem ziedotājiem par atbalstu un sapratni.
Lai turpinātu ārstēšanos Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā  ir nepieciešami 4122 lati.
Ceram uz ziedotāju atbalstu arī turpmāk.   


Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Onkoloģijas pacientiem

Bērniem ar autismu

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 169.17 €