Seko mums Šodien saziedoti jau 7,024.00 €

Atbalsts Viktorijai Karakucai

Mērķis: rehabilitācija centrā Euromed, Polijā
Gadā nepieciešams: 11800 latu
Viktorija Karakuca, dz.g. 1996., Jēkabpils

Viktorija pati nespēj ne sēdēt, ne staigāt, var pateikt tikai- mamma, papa, baba, daj – un atsevišķas skaņas. Ar speciālu  staiguļu palīdzību pārvietojas pa istabu un ietvi. Diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze.

Viktorija visu saprot, adekvāti reaģē uz dažādām dzīves situācijām. Saprot runu gan krievu, gan latviešu valodās. Viņa ir ļoti sabiedriska meitene, patīk, kad ar viņu nodarbojas, prot pieprasīt nepieciešamo uzmanību sev. Viktorijai ļoti patīk peldēt! Ārstnieciskos nolūkos vecāki nodrošina Viktorijai izjādes ar zirgu. Priekam nav robežas! Viņai patīk mūzika, viņa mēģina dziedāt līdzi. Viņai ļoti patīk būt kopā ar citiem bērniem un viņa sapņo skriet viņiem līdzi.

Vikai ir  māsa Anastasija un jaunāks brālītis Mihails, ar kuru viņai ļoti gribētos spēlēties, blēņoties.

Viktorijai būs nepieciešama rehabilitācija Polijā. Tas būs 28 dienu garš aktīvas fiziskās rehabilitācijas kurss, kurš ietver sevī vecāku apmācību pēc speciāli izstrādātas programmas konkrētam bērnam. Kursa izmaksas ir 7900 eiro. Tādu rehabilitācijas kursu bērnam nepieciešams iziet kā minimums divas reizes gadā. Kursa metodika dod cerību attīstīt un uzlabot funkcionālās Viktorijas iespējas. Ārstēšanās ir ilgstošas un dārgas, kas prasa lielus materiālos ieguldījumus.

Lai Viktorijai palīdzētu nepieciešami 11800 lati. Ģimene lūdz visus, kurus ir ieinteresējis Viktorijas liktenis, atbalstīt viņu finansiāli un pierādīt, ka bezcerīgu situāciju nav! Palīdzēsim Viktorijai!

Projekts ievietots portālā  01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Matīsam Baraņņikovam

Twitter konvojs Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 430 120.84 €