Seko mums Šodien saziedoti jau 155.00 €

Atbalsts Valērijai Žukovai

Mērķis: rehabilitācija Iļjičevskas atveseļojošā veselības kompleksā.
Gadā nepieciešams: 4000 lati


Valērija Žukova, dz. g. 2002., Rīga
Valērija ir dzīvespriecīga, zinātkāra  meitene. Uzstādītā diagnoze- bērnu cerebrālā trieka.
Meitene patstāvīgi nevar sēdēt, staigāt un ēst.
Valērija patstāvīgi un brīvi lasa. Interesējas par visu, kas notiek apkārt. Meitenīte ar saviem sacerētajiem stāstiem  ir piedalījusies vairākos konkursos un ieguvusi godalgas. Meitenīte ļoti mīl dzīvniekus.
Valērijai 2008. gadā  tika veikta smaga 5 stundu operācija. Sakarā ar to turpmāk neatņemama sastāvdaļa Valērijas veselības uzlabošanai ir rehabilitācijas kursi.
 Šīs ārstēšanās un rehabilitācijas Valērijas vecāki veic ar cerību un pārliecību, ka viņi iemācīs Valērijai sēdēt, staigāt, skriet. Būt veselai un pilnvērtīgai.
Valērijai var palīdzēt 24 dienu intensīva rehabilitācija Iļjičevskas atveseļojošā veselības kompleksā, sanatorijā.

Pēcoperācijas periodā meitenīte tieši tur saņēma rehabilitācijas kursu, kas deva pozitīvus rezultātus Valērijas veselībai.  Mazinājās muskuļu spastika, uzlabojās runa, nostiprinājās muguras muskulatūra.
Valērijai nepieciešami 2 rehabilitācijas kursi gadā. Kopā 4000 lati.

 Diemžēl ģimenei pašiem trūkst naudiņas sanatorijas apmeklējumam un kustību terapijas trenažiera iegādei, tādēļ viņi lūdz jūsu atbalstu.

Līdzcilvēku atbalsts ir ļoti būtisks. Palīdzēsim Valērijai!


Projekts ievietots portālā 01.01.2012.

Projekts noslēgts 31.12.2012

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Palīdzība Inetai Nitišai

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 054 135.45 €