Seko mums Šodien saziedoti jau 85.00 €

Atbalsts Valērijai Širokovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Valērijai nepieciešamā summa saziedota.

Valērija ir dzīvespriecīga, aktīva un zinātkāra 11 gadus veca meitene. 11 mēnešu vecumā meitenei uzstādīja diagnozi - organisks CNS bojājums. Psihomotorās un valodas attīstības aizture.

Kopš dzimšanas Valērija regulāri apmeklē osteopātu un dažādas rehabilitācijas Latvijā. Regulārā rehabilitācija un meitenītes centība ir devusi pozitīvus rezultātus. Agrāk Valērija nestaigāja, ātri nogura, neturēja līdzsvaru. Bet tas ir pārvarēts! Un šobrīd Valērija jau skrien, lec un dejo.

Neskatoties uz nopietniem funkcionālajiem traucējumiem, Valērija nezaudē savu dzīvesprieku. Bet vislielākā vēlēšanās Valērijai ir sākt runāt. Sākt runāt, kā to dara citi bērni, nevis vien ar skaņām norādīt uz savām vajadzībām. Valērija mācās speciālajā pamatskolā 3.klasē. Meitene centīgi mācās un apmeklē psihologa un logopēda nodarbības, kas palīdz uzlabot psihoemocionālo stāvokli, samazina hiperaktivitāti un attīstīt valodu. Valērijai ļoti patīk bērnu sabiedrība, bet diemžēl pastāv lielas komunikācijas problēmas. Lai attīstītu meitenes valodu un komunikācijas spējas ārsts rekomendē delfīnterapiju.

Ģimene no saviem līdzekļiem Valērijai apmaksā logopēda nodarbības un psihologu. Ar to meitenītes pilnvērtīgai attīstībai ir par maz.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbībām Minskas delfinārijā un uzturēšanās (naktsmītne) izdevumu apmaksai. Kopā nepieciešami 1220 eiro, no kuriem 148 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1072 eiro.

Ģimene segs izmaksas par vīzām un ceļa izdevumus.

Palīdzēsim Valērijai!

 

Projekts ievietots portālā 17.05.2019

Projekts noslēgts 05.09.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Pogai izaugt!

Dakteris Delfīns

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 218.70 €