Follow us Today has already donated 1,422.00 €

Atbalsts Valērijai Širokovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Valērijai nepieciešamā summa saziedota.

Valērija ir dzīvespriecīga, aktīva un zinātkāra 11 gadus veca meitene. 11 mēnešu vecumā meitenei uzstādīja diagnozi - organisks CNS bojājums. Psihomotorās un valodas attīstības aizture.

Kopš dzimšanas Valērija regulāri apmeklē osteopātu un dažādas rehabilitācijas Latvijā. Regulārā rehabilitācija un meitenītes centība ir devusi pozitīvus rezultātus. Agrāk Valērija nestaigāja, ātri nogura, neturēja līdzsvaru. Bet tas ir pārvarēts! Un šobrīd Valērija jau skrien, lec un dejo.

Neskatoties uz nopietniem funkcionālajiem traucējumiem, Valērija nezaudē savu dzīvesprieku. Bet vislielākā vēlēšanās Valērijai ir sākt runāt. Sākt runāt, kā to dara citi bērni, nevis vien ar skaņām norādīt uz savām vajadzībām. Valērija mācās speciālajā pamatskolā 3.klasē. Meitene centīgi mācās un apmeklē psihologa un logopēda nodarbības, kas palīdz uzlabot psihoemocionālo stāvokli, samazina hiperaktivitāti un attīstīt valodu. Valērijai ļoti patīk bērnu sabiedrība, bet diemžēl pastāv lielas komunikācijas problēmas. Lai attīstītu meitenes valodu un komunikācijas spējas ārsts rekomendē delfīnterapiju.

Ģimene no saviem līdzekļiem Valērijai apmaksā logopēda nodarbības un psihologu. Ar to meitenītes pilnvērtīgai attīstībai ir par maz.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbībām Minskas delfinārijā un uzturēšanās (naktsmītne) izdevumu apmaksai. Kopā nepieciešami 1220 eiro, no kuriem 148 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1072 eiro.

Ģimene segs izmaksas par vīzām un ceļa izdevumus.

Palīdzēsim Valērijai!

 

The Project is placed online on: 17.05.2019

Projekts noslēgts 05.09.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Help POGA grow!

Palīdzība Raimondam Ločmelim

Families with children who have impairments

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

157 963.36 €