Seko mums Šodien saziedoti jau 796.76 €

Atbalsts Undīnei Ozoliņai (līdzekļi 2017.gadā pietiekoši)

Undīne Ozoliņa, dz.g.2008., Cēsis

Mērķis: Delfīnterapija, Rehabilitācija Latvijā. Ārvalstu speciālista konsultācija.

2017.gada ziedojumos nepieciešams: 862 EUR

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Undīnei līdzekļi rehabilitāciju nodrošināšanai 2017.gadā pietiekoši.

Deviņgadīgai Undīnei ir Kaķa brēciena sindroms. Ģimene no dzimšanas nodrošina meitai rehabilitācijas, medicīniskās apskates, lai Undīne varētu pilnvērtīgāk dzīvot. Meitenei ir kustību traucējumi un valodas attīstības aizture. Ikdienā Undīne apmeklē skolu un mācās pēc speciālās izglītības programmas.

Šobrīd Undīne jau staigā diezgan stabili, bet ir nepieciešama ortopēda konsultācija, jo pēdu deformācija būtiski apgrūtina staigāšanu. Undīne mācās braukt ar specializēto trīsriteni, kas paredzēts tieši bērniem ar kustību traucējumiem. Meitenītei tas ir gan trenažieris, gan socializācijas veids. Braucot ar riteni, tiek stiprināti kāju muskulīši.

Ģimene apmaksā Undīnei audiologopēda un fizioterapeita nodarbības, skolā bērns saņem kanisterapiju, kas arī ir palīgs attīstības veicināšanai.

Lai attīstītos Undīnes valoda, ārsti rekomendē turpināt delfīnterapiju. Diemžēl Undīnes vecākiem nepietiek līdzekļu, lai segu visus meitenes rehabilitācijas izdevumus.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai UndīneI 2017.gadā varētu nodrošināt:

  • Delfīnterapijas kurss – 1233 eiro;
  • Ortopēda konsultācija - 300 eiro;
  • Baseins - individuāla terapija ar hidromasāžu – 204 eiro

Lai nodrošinātu Undīnei rehabilitācijas pakalpojumus gadā, kopā nepieciešami 1737 eiro, no kuriem 875 eiro jau ir pieejami no 2015. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2017. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 862 eiro.

Palīdzēsim Undīnei!

 

Projekts ievietots portālā 19.01.2017

Projekts noslēgts 07.07.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Robertam Baļam

Palīdzība Vladislavam Lazučonokam

Atbalsti rūpju bērniņus!

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 183 005.63 €