Follow us Today has already donated 3,267.00 €

Atbalsts Undīnei Ozoliņai (līdzekļi 2017.gadā pietiekoši)

Undīne Ozoliņa, dz.g.2008., Cēsis

Mērķis: Delfīnterapija, Rehabilitācija Latvijā. Ārvalstu speciālista konsultācija.

2017.gada ziedojumos nepieciešams: 862 EUR

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Undīnei līdzekļi rehabilitāciju nodrošināšanai 2017.gadā pietiekoši.

Deviņgadīgai Undīnei ir Kaķa brēciena sindroms. Ģimene no dzimšanas nodrošina meitai rehabilitācijas, medicīniskās apskates, lai Undīne varētu pilnvērtīgāk dzīvot. Meitenei ir kustību traucējumi un valodas attīstības aizture. Ikdienā Undīne apmeklē skolu un mācās pēc speciālās izglītības programmas.

Šobrīd Undīne jau staigā diezgan stabili, bet ir nepieciešama ortopēda konsultācija, jo pēdu deformācija būtiski apgrūtina staigāšanu. Undīne mācās braukt ar specializēto trīsriteni, kas paredzēts tieši bērniem ar kustību traucējumiem. Meitenītei tas ir gan trenažieris, gan socializācijas veids. Braucot ar riteni, tiek stiprināti kāju muskulīši.

Ģimene apmaksā Undīnei audiologopēda un fizioterapeita nodarbības, skolā bērns saņem kanisterapiju, kas arī ir palīgs attīstības veicināšanai.

Lai attīstītos Undīnes valoda, ārsti rekomendē turpināt delfīnterapiju. Diemžēl Undīnes vecākiem nepietiek līdzekļu, lai segu visus meitenes rehabilitācijas izdevumus.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai UndīneI 2017.gadā varētu nodrošināt:

  • Delfīnterapijas kurss – 1233 eiro;
  • Ortopēda konsultācija - 300 eiro;
  • Baseins - individuāla terapija ar hidromasāžu – 204 eiro

Lai nodrošinātu Undīnei rehabilitācijas pakalpojumus gadā, kopā nepieciešami 1737 eiro, no kuriem 875 eiro jau ir pieejami no 2015. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2017. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 862 eiro.

Palīdzēsim Undīnei!

 

The Project is placed online on: 19.01.2017

Projekts noslēgts 07.07.2017

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Draugu stipendija 2020

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzība Markusam Ļebedevam

Palīdzi bērniem staigāt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

703 011.76 €