Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Atbalsts Undīnei Ozoliņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Undīne ir 10 gadus veca meitene, kurai ir reta ģenētiska saslimšana - Kaķa brēciena sindroms. Ģimene no dzimšanas nodrošina meitai rehabilitācijas, medicīniskās apskates, lai Undīne varētu pilnvērtīgāk dzīvot. Meitenei ir kustību traucējumi un valodas attīstības aizture. Meitene izrunā dažus vārdus un sevi izpauž ar dažādiem žestiem.

Ikdienā Undīne apmeklē skolu un mācās 3.klasē pēc speciālās izglītības programmas. Šobrīd Undīne jau staigā patstāvīgi, grūtības vēl sagādā garāki ceļa gabali. Meitenes vārdu krājums nedaudz palielinājies un palielinājušās koncentrēšanās spējas. Undīnes attīstība lēnām iet uz priekšu, par ko ģimenei ir liels prieks. Meitene ir mērķtiecīga un vēlas apgūt daudz jauna iespēju robežās.

Ar Undīni tiek daudz strādāts, lai uzlabotu meitenes valodu, ķermeņa koordināciju un sīko motoriku. Meitene regulāri apmeklē montessori, mūzikas terapiju, kanisterapiju, osteopātu, hidrobaseinu, nodarbības pēc Tomatis metodes un masāžas.

Diemžēl Undīnes vecākiem nepietiek līdzekļu, lai segtu visus meitenes rehabilitācijas izdevumus, tāpēc lūdz ziedotāju atbalstu, lai Undīnei varētu nodrošināt:

  • Tomatis terapijas sesijas  (5 kursi) – 1550 eiro;
  • Osteopātisko ārstēšanu (12 apmeklējumi) - 240 eiro;
  • Fizioterapijas nodarbības 76 x 13 EUR – 988 eiro;
  • Montessori nodarbības 40 x10 EUR – 400 eiro.

Lai nodrošinātu Undīnei rehabilitācijas pakalpojumus gadā, kopā nepieciešami 3178 eiro.

Palīdzēsim Undīnei!

Projekts ievietots portālā 19.06.2019

Projekts noslēgts 16.07.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Reinim Ķerim

Palīdzība ārkārtas situācijās

Karo droši!

Twitter konvojs Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €