Follow us Today has already donated 340.00 €

Atbalsts Undīnei Ozoliņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Undīne ir 10 gadus veca meitene, kurai ir reta ģenētiska saslimšana - Kaķa brēciena sindroms. Ģimene no dzimšanas nodrošina meitai rehabilitācijas, medicīniskās apskates, lai Undīne varētu pilnvērtīgāk dzīvot. Meitenei ir kustību traucējumi un valodas attīstības aizture. Meitene izrunā dažus vārdus un sevi izpauž ar dažādiem žestiem.

Ikdienā Undīne apmeklē skolu un mācās 3.klasē pēc speciālās izglītības programmas. Šobrīd Undīne jau staigā patstāvīgi, grūtības vēl sagādā garāki ceļa gabali. Meitenes vārdu krājums nedaudz palielinājies un palielinājušās koncentrēšanās spējas. Undīnes attīstība lēnām iet uz priekšu, par ko ģimenei ir liels prieks. Meitene ir mērķtiecīga un vēlas apgūt daudz jauna iespēju robežās.

Ar Undīni tiek daudz strādāts, lai uzlabotu meitenes valodu, ķermeņa koordināciju un sīko motoriku. Meitene regulāri apmeklē montessori, mūzikas terapiju, kanisterapiju, osteopātu, hidrobaseinu, nodarbības pēc Tomatis metodes un masāžas.

Diemžēl Undīnes vecākiem nepietiek līdzekļu, lai segtu visus meitenes rehabilitācijas izdevumus, tāpēc lūdz ziedotāju atbalstu, lai Undīnei varētu nodrošināt:

  • Tomatis terapijas sesijas  (5 kursi) – 1550 eiro;
  • Osteopātisko ārstēšanu (12 apmeklējumi) - 240 eiro;
  • Fizioterapijas nodarbības 76 x 13 EUR – 988 eiro;
  • Montessori nodarbības 40 x10 EUR – 400 eiro.

Lai nodrošinātu Undīnei rehabilitācijas pakalpojumus gadā, kopā nepieciešami 3178 eiro.

Palīdzēsim Undīnei!

The Project is placed online on: 19.06.2019

Project completed 16.07.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Medical Massage

3D printeri Ukrainas armijai

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Palīdzība Markam Bindukam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €