Seko mums Šodien saziedoti jau 2,875.36 €

Atbalsts Timofejam Nikolajevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Timofejam nepieciešamā summa saziedota.

Timofejs piedzima grūtās dzemdībās, bet no slimnīcas izrakstīja kā veselu bērnu. Laikam ejot, vecāki ievēroja, ka Timofejs neattīstās atbilstoši vecumam. Ārstu uzstādītā diagnoze – sekas pēc perinatālas CNS hipoksijas ar psihomotorās attīstības tempa aizturi. Bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze. Diagnoze tika uzstādīta 1 gada un 3 mēnešu vecumā.

Pašlaik Timofejam ir četri gadiņi. Timofejs ir smaidīgs, sabiedrisks un emocionāls zēns. Zēns nerunā, nesēž, pārvietojas lienot pa grīdu, mēģina nostāties rāpus pozā. Neskatoties uz kustību  traucējumiem, zēnam ir ļoti liela interese par apkārtējo pasauli. Timofejam patīk viss jaunais, ļoti patīk zīmēt ar pirkstiņu krāsām, patīk pārlikt rotaļlietas, ļoti patīk mūzikas instrumenti.  

Timofeja māmiņa ļoti daudz nodarbojas ar zēnu mājās, izpildot fizioterapeita rekomendētos vingrojumus. Zēns regulāri apmeklē audiologopēdu, ergoterapiju un fizioterapiju. Vecāki no saviem līdzekļiem zēnam apmaksā reitterapiju, osteopātu, delfīnterapiju, baseina apmeklējumu.

Lai veicinātu zēna attīstību, nepieciešamas logopēda un ergoterapijas nodarbības. Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu šīs terapijas, tāpēc ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Timofejs varētu saņemt logopēda un ergoterapijas nodarbības vienu reizi nedēļā. Viena nodarbība maksā 21 eiro, kopā nepieciešami 1029 eiro.

Palīdzēsim Timofejam!

Projekts ievietots portālā 19.09.2019

Projekts noslēgts 11.10.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Grāmatu starts

Draugu stipendija

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

880 904.08 €