Follow us Today has already donated 1,217.50 €

Atbalsts Timofejam Nikolajevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Timofejam nepieciešamā summa saziedota.

Timofejs piedzima grūtās dzemdībās, bet no slimnīcas izrakstīja kā veselu bērnu. Laikam ejot, vecāki ievēroja, ka Timofejs neattīstās atbilstoši vecumam. Ārstu uzstādītā diagnoze – sekas pēc perinatālas CNS hipoksijas ar psihomotorās attīstības tempa aizturi. Bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze. Diagnoze tika uzstādīta 1 gada un 3 mēnešu vecumā.

Pašlaik Timofejam ir četri gadiņi. Timofejs ir smaidīgs, sabiedrisks un emocionāls zēns. Zēns nerunā, nesēž, pārvietojas lienot pa grīdu, mēģina nostāties rāpus pozā. Neskatoties uz kustību  traucējumiem, zēnam ir ļoti liela interese par apkārtējo pasauli. Timofejam patīk viss jaunais, ļoti patīk zīmēt ar pirkstiņu krāsām, patīk pārlikt rotaļlietas, ļoti patīk mūzikas instrumenti.  

Timofeja māmiņa ļoti daudz nodarbojas ar zēnu mājās, izpildot fizioterapeita rekomendētos vingrojumus. Zēns regulāri apmeklē audiologopēdu, ergoterapiju un fizioterapiju. Vecāki no saviem līdzekļiem zēnam apmaksā reitterapiju, osteopātu, delfīnterapiju, baseina apmeklējumu.

Lai veicinātu zēna attīstību, nepieciešamas logopēda un ergoterapijas nodarbības. Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu šīs terapijas, tāpēc ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Timofejs varētu saņemt logopēda un ergoterapijas nodarbības vienu reizi nedēļā. Viena nodarbība maksā 21 eiro, kopā nepieciešami 1029 eiro.

Palīdzēsim Timofejam!

The Project is placed online on: 19.09.2019

Projekts noslēgts 11.10.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Let's fill the child's dream!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atbalsti rūpju bērniņus!

Doctor "POGA" (Button)

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

891 678.07 €