Seko mums Šodien saziedoti jau 1,933.70 €

Atbalsts Romānam Mastam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Romānam nepieciešamā summa delfīnterapijai saziedota.

Romāns piedzima septītajā grūtniecības mēnesī. Zēnam dzemdību laikā bija skābekļa trūkums un tas atstāja nopietnas sekas uz zēna tālāko attīstību.

Divu gadu vecumā vecāki ievēroja, ka Romāna uzvedība atšķiras no zēna vienaudžiem. Uz apkārtējiem trokšņiem zēns aizsedza ausis, nesaprata viņam dotos norādījumus. Romānam bija biežas histērijas lēkmes un zēns nerotaļājās ar citiem bērniem. Zēnam 4 gadu vecumā tika uzstādīta diagnoze autisms.

Romāns līdz septiņu gadu vecumam nerunāja. Zēns jau vairākus gadus saņem ārstniecību Krievijas klīnikā, kas devusi labus rezultātus Romāna runas attīstībā. Veiktajai ārstniecībai ir milzīgs progress.

Pašlaik Romānam ir četrpadsmit gadi, joprojām ir runas traucējumi. Romāns runā, nevar pateikt tikai atsevišķus vārdus. Zēns nespēj kontrolēt savas emocijas, grūti veido saskarsmi ar apkārtējiem, grūti veido kontaktu ar vienaudžiem. Zēnam grūti padodas mācības skolā. Emocionālā stāvokļa uzlabošanai un runas attīstības veicināšanai, psihiatrs rekomendē delfīnterapiju.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā, uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu un ceļa izdevumu segšanai. Ģimene segs izmaksas par vīzām. Kopā nepieciešami 1500 eiro, no kuriem 434 eiro jau ir pieejami no 2017. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1066 eiro.

Palīdzēsim Romānam!

Projekts ievietots portālā 01.02.2019

Projekts noslēgts 04.03.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Pogai izaugt!

Piepildi bērniņa sapni!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Edžum Praškevičam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

563 446.37 €