Follow us Today has already donated 3,317.50 €

Atbalsts Romānam Mastam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Romānam nepieciešamā summa delfīnterapijai saziedota.

Romāns piedzima septītajā grūtniecības mēnesī. Zēnam dzemdību laikā bija skābekļa trūkums un tas atstāja nopietnas sekas uz zēna tālāko attīstību.

Divu gadu vecumā vecāki ievēroja, ka Romāna uzvedība atšķiras no zēna vienaudžiem. Uz apkārtējiem trokšņiem zēns aizsedza ausis, nesaprata viņam dotos norādījumus. Romānam bija biežas histērijas lēkmes un zēns nerotaļājās ar citiem bērniem. Zēnam 4 gadu vecumā tika uzstādīta diagnoze autisms.

Romāns līdz septiņu gadu vecumam nerunāja. Zēns jau vairākus gadus saņem ārstniecību Krievijas klīnikā, kas devusi labus rezultātus Romāna runas attīstībā. Veiktajai ārstniecībai ir milzīgs progress.

Pašlaik Romānam ir četrpadsmit gadi, joprojām ir runas traucējumi. Romāns runā, nevar pateikt tikai atsevišķus vārdus. Zēns nespēj kontrolēt savas emocijas, grūti veido saskarsmi ar apkārtējiem, grūti veido kontaktu ar vienaudžiem. Zēnam grūti padodas mācības skolā. Emocionālā stāvokļa uzlabošanai un runas attīstības veicināšanai, psihiatrs rekomendē delfīnterapiju.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā, uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu un ceļa izdevumu segšanai. Ģimene segs izmaksas par vīzām. Kopā nepieciešami 1500 eiro, no kuriem 434 eiro jau ir pieejami no 2017. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1066 eiro.

Palīdzēsim Romānam!

The Project is placed online on: 01.02.2019

Projekts noslēgts 04.03.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Vienoti par iespēju!

"Cimdiņš" kustībā

Palīdzība Mārai Lapiņai

Atbalsts Iļjam Sviridenko

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

330 144.42 €