Seko mums Šodien saziedoti jau 1,691.53 €

Atbalsts Rodrigo Kožemjako

Piecus gadus vecajam Rodrigo ir bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze.

Pateicoties visu dzirdīgo un līdzjūtīgo cilvēku atbalstam Rodrigo jau ir apmeklējis Rehabilitācijas centru Adeli Slovākijā. Paldies visiem, kas palīdzēja! Pēc saņemtā kursa Rodrigo attīstībā vērojami uzlabojumi, nelieli, bet tomēr sasniegumi. Rodrigo uzvedībā bija novērojamas izmaiņas gan fiziskā, gan garīgā, gan emocionālā ziņā. Rodrigo ir kļuvis daudz stabilāks un saturīgāks, tāpat sācis stabilāk turēt galvu. Jūtami ir samazinājusies spastika, muskuļu tonuss un hiperkinēzes, kas ir veicinājis fizisko aktivitāti, uzlabojis kustību apjomu un veicinājis kustību mērķtiecību. Tāpat stabili sācis stāvēt uz abām kājām. Garīgā ziņā, nedaudz palielinājies vārdu krājums, zēns vairāk sācis atpazīt dažādus attēlus un dažus spēj pat samēra skaidri pateikt. Rodrigo kļuvis daudz atvērtāks un parādījies lielāks spars darboties. Zēns ir kļuvis visādā ziņā daudz aktīvāks un emocionāli piepildītāks.

Ņemot vērā veiksmīgo rehabilitāciju, Rodrigo ģimene vēlas arī turpmāk nodrošināt dēlam rehabilitāciju Slovākijas medicīnas centrā, tādēļ lūdz ziedotāju palīdzību, lai Rodrigo 2019. gadā varētu saņemt kursu Medical Center Adeli. Tam nepieciešami 4000 eiro.

Lai nodrošinātu Rodrigo rehabilitācijas pakalpojumus, gadā kopā nepieciešami 4000 eiro, no kuriem 3279 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 721 eiro.

Palīdzēsim Rodrigo!

Projekts ievietots portālā 09.01.2019

Projekts noslēgts 04.02.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Nikolajam Savdonam

Grāmatu starts

Palīdzība Tatianai Ivanovai

Palīdzība Martas Javas aprūpē

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

729 753.15 €