Follow us Today has already donated 2,305.45 €

Atbalsts Rodrigo Kožemjako

Piecus gadus vecajam Rodrigo ir bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze.

Pateicoties visu dzirdīgo un līdzjūtīgo cilvēku atbalstam Rodrigo jau ir apmeklējis Rehabilitācijas centru Adeli Slovākijā. Paldies visiem, kas palīdzēja! Pēc saņemtā kursa Rodrigo attīstībā vērojami uzlabojumi, nelieli, bet tomēr sasniegumi. Rodrigo uzvedībā bija novērojamas izmaiņas gan fiziskā, gan garīgā, gan emocionālā ziņā. Rodrigo ir kļuvis daudz stabilāks un saturīgāks, tāpat sācis stabilāk turēt galvu. Jūtami ir samazinājusies spastika, muskuļu tonuss un hiperkinēzes, kas ir veicinājis fizisko aktivitāti, uzlabojis kustību apjomu un veicinājis kustību mērķtiecību. Tāpat stabili sācis stāvēt uz abām kājām. Garīgā ziņā, nedaudz palielinājies vārdu krājums, zēns vairāk sācis atpazīt dažādus attēlus un dažus spēj pat samēra skaidri pateikt. Rodrigo kļuvis daudz atvērtāks un parādījies lielāks spars darboties. Zēns ir kļuvis visādā ziņā daudz aktīvāks un emocionāli piepildītāks.

Ņemot vērā veiksmīgo rehabilitāciju, Rodrigo ģimene vēlas arī turpmāk nodrošināt dēlam rehabilitāciju Slovākijas medicīnas centrā, tādēļ lūdz ziedotāju palīdzību, lai Rodrigo 2019. gadā varētu saņemt kursu Medical Center Adeli. Tam nepieciešami 4000 eiro.

Lai nodrošinātu Rodrigo rehabilitācijas pakalpojumus, gadā kopā nepieciešami 4000 eiro, no kuriem 3279 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 721 eiro.

Palīdzēsim Rodrigo!

The Project is placed online on: 09.01.2019

Projekts noslēgts 04.02.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Doctor Dolphin

Support special children!

Steidzama operācija Ivitai Kupakai

Doctor POGA

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

164 042.66 €