Seko mums Šodien saziedoti jau 4,152.60 €

Atbalsts Robijam Rojam Treijam

Mērķis: rehabilitācija ''Adeli Medical center'', Slovākijā.
Gadā nepieciešami - 5400 lati.

Roberts Rojs Treijs, dz. g. 2009., Rīga

Robijs piedzima 28./29.grūtniecības nedēļā un svēra 1kg 310g, augums 43 cm. Robijs ir viens no dvīņiem, diemžēl otrs dvīnītis mira jau grūtniecības laikā. Puika jau cīnījās par savu dzīvībiņu mammai būdams vēderā.

Diagnozi CNS bojājums zēnam uzstādīja 4.dzīvības nedēļā. Patreizējā diagnoze ir CNS bojājums, spastikas tetraparēzes veidā ar kustību traucējumiem, PMAA aizture.

Vecāki iegulda visus savus spēkus, lai dēls varētu dzīvē pats nostāties uz savām kājiņām. Puika saņem regulāri rehabilitācijas kursus Latvijā, katra diena viņam ir kā darba diena, fizioterapeita nodarbības, logopēds, ergoterapeits, masāžas, reitterapijas nodarbības.

 Puika nesēž, nerāpo, ir iemācījies nedaudz līst. Neskatoties uz kustību traucējumiem un smago diagnozi, viņš ir dzīvespriecīgs un smaidīgs puisis, kurš ir gatavs cīnīties.

Ir iespēja palīdzēt un uzlabot Robija kustības, rehabilitācijas centrā Slovākijā ''Adeli Medical Center''.
Nepieciešamā  summa 5400 lati. Ārsti rekomendē saņemt rehabilitāciju 2-3  reizes gadā, lai sasniegtu iespējami labāko rezultātu.

 Robija ģimene ļoti cer un tic uz ziedotāju atsaucību, lai palīdzētu un dotu iespēju Robijam.

Iepriekš jau no sirds esam pateicīgi visiem ziedotājiem par labām sirdīm, kas dod mums tik lielisku iespēju nokļūt rehabilitācijas centrā Slovākijā.

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Projekts ievietots portālā 01.01.2012

Projekts noslēgts 31.12.2012

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Dianai Ovčiņņikovai

Palīdzība Lienei Zībergai

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

Palīdzība Dominikam Kūlam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 755 655.74 €