Follow us Today has already donated 3,157.00 €

Atbalsts Robijam Rojam Treijam

Mērķis: rehabilitācija ''Adeli Medical center'', Slovākijā.
Gadā nepieciešami - 5400 lati.

Roberts Rojs Treijs, dz. g. 2009., Rīga

Robijs piedzima 28./29.grūtniecības nedēļā un svēra 1kg 310g, augums 43 cm. Robijs ir viens no dvīņiem, diemžēl otrs dvīnītis mira jau grūtniecības laikā. Puika jau cīnījās par savu dzīvībiņu mammai būdams vēderā.

Diagnozi CNS bojājums zēnam uzstādīja 4.dzīvības nedēļā. Patreizējā diagnoze ir CNS bojājums, spastikas tetraparēzes veidā ar kustību traucējumiem, PMAA aizture.

Vecāki iegulda visus savus spēkus, lai dēls varētu dzīvē pats nostāties uz savām kājiņām. Puika saņem regulāri rehabilitācijas kursus Latvijā, katra diena viņam ir kā darba diena, fizioterapeita nodarbības, logopēds, ergoterapeits, masāžas, reitterapijas nodarbības.

 Puika nesēž, nerāpo, ir iemācījies nedaudz līst. Neskatoties uz kustību traucējumiem un smago diagnozi, viņš ir dzīvespriecīgs un smaidīgs puisis, kurš ir gatavs cīnīties.

Ir iespēja palīdzēt un uzlabot Robija kustības, rehabilitācijas centrā Slovākijā ''Adeli Medical Center''.
Nepieciešamā  summa 5400 lati. Ārsti rekomendē saņemt rehabilitāciju 2-3  reizes gadā, lai sasniegtu iespējami labāko rezultātu.

 Robija ģimene ļoti cer un tic uz ziedotāju atsaucību, lai palīdzētu un dotu iespēju Robijam.

Iepriekš jau no sirds esam pateicīgi visiem ziedotājiem par labām sirdīm, kas dod mums tik lielisku iespēju nokļūt rehabilitācijas centrā Slovākijā.

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

The Project is placed online on: 01.01.2012

Project completed 31.12.2012

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Support for Ukrainian refugees

Dental Treatment for People with Special Needs

For the Hopes of Little Hearts

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 159 760.59 €