Follow us Today has already donated 9,302.60 €

Atbalsts Robertam Sabanskim

Roberts Sabanskis, dz. g. 1995., Rīga
Mērķis: osteopātiskā terapija

Gadā nepieciešami: 240 lati

 Roberts ir jautrs, vienmēr smaidīgs  pusaudzis kas priecājas par visu, kas interesē un saista. Zēns ir intelektuāli attīstīts, taču viņa rokas un kājas ir pilnībā paralizētas.

Roberts mācās speciālajā skolā,  ļoti patīk mūzika. Roberts prot lasīt, rēķināt, atbildes sniedz ar acīm, minimāli ar valodu. Robertam ir arī  jaunāks brālis.

Jau tūlīt pēc piedzimšanas Roberts smagā stāvoklī tika ievietots reanimācijas nodaļā ar diagnozi – hipoksiski īšēmiski traumatiska encefalopātija, intraventikulārs asinsizplūdums, krampju sindroms un pneimonija.  Pašlaik Robertam ir fiziskās attīstības atpalicība un psihomotorās attīstības aizture, sekundāra muskuļu hipotrofija.

Regulāras vizītes pie osteopāta. Osteopātiskās masāžas procedūras jau ir mazinājušas spasticitāte kakla muskuļos. Jau tagad Roberts dažus vārdus izsaka brīvi. Ārsti rekomendē osteopātisko terapiju Robertam saņemt arī turpmāk.

 

Palīdzēsim Robertam!

 Projekts ievietots portālā: 30.12.2011.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Vijai Auzānei

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

Palīdzība Miķelim Audzeram

Palīdzība Dianai Ovčiņņikovai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 760 805.74 €