Seko mums Šodien saziedoti jau 7,114.00 €

Atbalsts Rinaldam Svilam

Mērķis: rehabilitācija  Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā
Gadā nepieciešams: 2040 lati

Rinalds Svils, dz.g.  2007., Rīgas raj.

Rinaldiņš piedzima priekšlaikus 30. grūtniecības nedēļā. Pēc dzemdībām stāvoklis bija ļoti smags, bija 4. pakāpes asinsizplūdums, kā rezultātā radušās daudzas problēmas. Kustību traucējumi. Ir izteikta parēze labajā ķermeņa pusē. Velties mazais sāka ap gada vecumu, līst pēc gada, rāpot īsi pirms divu gadu vecuma un staigāt pēc 2 gadu sasniegšanas.
Rinaldiņš šobrīd staigā, ir izmainīta gaita, pieklibo, ir līdzsvara traucējumi. Ar labo rociņu praktiski nedara neko, jo tā ir stipri savilkta un nespēj ne satvert, ne paņemt lietas. Asinsizplūdums darījis  savu nelaimi arī citā virzienā. Mazajam ir epilepsija. Kā arī 5 mēnešu  vecumā galvā sāka krāties  šķidrums un nācās veikt šuntēšanas operāciju. Pēc gada vecuma šunta  nosprostošanās dēļ nācās veikt atkārtotu operāciju.

Citādi mazais ir ļoti saprātīgs, mīļš, dzīvespriecīgs puisītis. Valodas attīstība ir samērā laba, spēj arī iemācīties dzejolīšus un dziesmas. Ir nestabila nervu sistēma, bieži ir histērijas lēkmes. Emocionāls.

 Rinalda vecāki saka vislielāko paldies ziedotājiem par jau sniegto iespēju Rinaldam iziet 1. rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Ar pavadīto laiku klīnikā un sasniegtajiem rezultātiem ģimene ir ļoti apmierināti.
 Lai uzlabotu zēna attīstību un iespēju kādreiz nākotnē iekļauties veselo vienaudžu vidū, būtu nepieciešams atkārtots rehabilitācijas kurss Truskavecā. Gadā nepieciešami 2040 lati.

Palīdzēsim mazajam  Rinaldam pietuvoties sapnim par iespēju skriet un lekt, kā māsai un citiem veseliem bērniem, kā arī spēlēties, izmantojot abas rokas!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Palīdzība Braienam Paškevičam

Ukrainas māja Latvijā

Palīdzība Džeimsam Feldmanim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 430 210.84 €