Follow us Today has already donated 666.00 €

Atbalsts Rinaldam Svilam

Mērķis: rehabilitācija  Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā
Gadā nepieciešams: 2040 lati

Rinalds Svils, dz.g.  2007., Rīgas raj.

Rinaldiņš piedzima priekšlaikus 30. grūtniecības nedēļā. Pēc dzemdībām stāvoklis bija ļoti smags, bija 4. pakāpes asinsizplūdums, kā rezultātā radušās daudzas problēmas. Kustību traucējumi. Ir izteikta parēze labajā ķermeņa pusē. Velties mazais sāka ap gada vecumu, līst pēc gada, rāpot īsi pirms divu gadu vecuma un staigāt pēc 2 gadu sasniegšanas.
Rinaldiņš šobrīd staigā, ir izmainīta gaita, pieklibo, ir līdzsvara traucējumi. Ar labo rociņu praktiski nedara neko, jo tā ir stipri savilkta un nespēj ne satvert, ne paņemt lietas. Asinsizplūdums darījis  savu nelaimi arī citā virzienā. Mazajam ir epilepsija. Kā arī 5 mēnešu  vecumā galvā sāka krāties  šķidrums un nācās veikt šuntēšanas operāciju. Pēc gada vecuma šunta  nosprostošanās dēļ nācās veikt atkārtotu operāciju.

Citādi mazais ir ļoti saprātīgs, mīļš, dzīvespriecīgs puisītis. Valodas attīstība ir samērā laba, spēj arī iemācīties dzejolīšus un dziesmas. Ir nestabila nervu sistēma, bieži ir histērijas lēkmes. Emocionāls.

 Rinalda vecāki saka vislielāko paldies ziedotājiem par jau sniegto iespēju Rinaldam iziet 1. rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Ar pavadīto laiku klīnikā un sasniegtajiem rezultātiem ģimene ir ļoti apmierināti.
 Lai uzlabotu zēna attīstību un iespēju kādreiz nākotnē iekļauties veselo vienaudžu vidū, būtu nepieciešams atkārtots rehabilitācijas kurss Truskavecā. Gadā nepieciešami 2040 lati.

Palīdzēsim mazajam  Rinaldam pietuvoties sapnim par iespēju skriet un lekt, kā māsai un citiem veseliem bērniem, kā arī spēlēties, izmantojot abas rokas!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Drones for Ukraine!

Palīdzība Andrejam Mišurinskiham

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Palīdzība Samantai Sīlei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 098 397.77 €