Follow us Today has already donated 721.00 €

Atbalsts Ričardam Skrastiņam

Mērķis: rehabilitācija 

Gadā nepieciešams: 1442 lati 

Ričards Skrastiņš, dz.g. 2002., Cēsu raj., Amatas nov. 

Ričardam ir 8 gadi. Zēns ir dzimis ar neplānotu ķeizargriezienu, dzemdību vai grūtniecības laikā bijis skābekļa trūkums. Tas ir bijis par iemeslu problēmām, kas saistītas ar dēla aizkavēto attīstību. Uzstādītā diagnoze ir atpisks autisms, motorās attīstības aizture, atipisks dermatīts, hiperaktivitāte.

Rudenī Ričardam ir jāuzsāk skolas gaitas, lai gan gatavs zēns tam joprojām nav. Ričardam ir problēmas ar koncentrēšanos un sīkā motorika ir vāji attīstīta. Viņam patīk tehniskas lietas, grāmatas, bērni, dzīvnieki. Mācās lasīt, bet vēl joprojām šis ceļš ir grūts un sarežģīts viņam.

Pateicoties ziedotāju atsaucībai zēnam vienu reizi bija iespēja saņemt delfīnterapijas kursu un rehabilitācijas kursu rehabilitācijas centrā „Līgatne”. Paldies visiem ziedotājiem!

Lai palīdzētu Ričardam virzīties uz priekšu, ārsti iesaka delfīnu terapiju vienu reizi gadā un rehabilitāciju Līgatnē 2 reizes gadā. Kopā gadā nepieciešami 1442 lati.

 Līdz šim visas šīs aktivitātes ir devušas ļoti pozitīvus veselības uzlabojumus, tāpēc ģimene vēlas turpināt iesāktos ārstēšanās kursus. Diemžēl ģimenei nav šādu līdzekļu, tāpēc lūdz ziedotāju palīdzību.

Ričards ir vienīgais bērns ģimenē, stipri mīlēts un ģimene vēlas darīt visu, kas var palīdzēt dēlam tikt uz priekšu.

Palīdzēsim Ričardam veseļoties!

Projekts ievietots portālā:10.09.2010., pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

The Project is placed online on: 10.09.2010

Project completed 01.01.2011

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Drones for Ukraine!

Dental Treatment for People with Special Needs

Palīdzība Lidijai Strautniecei

Palīdzība Jevgenijam Kaiļam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 049 673.36 €