Seko mums Šodien saziedoti jau 476.00 €

Atbalsts Ričardam Jakovickim

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā
Gadā nepieciešami: 3745 lati
Ričards Jakovickis, dz.g. 2008., Rīga 

 Ričardam ir bērnu cerebrālā trieka, spastiskā tetraparēze. Zēns ir smaidīgs un komunikabls. Pats māk velties uz abām pusēm. Pagaidām vēl nesēž un nerāpo. Grib ņemt mantiņas rokās, bet nav satvēriena, jo rokās ir paaugstināts muskuļu tonuss.

Ar ziedotāju atbalstu bija iespēja saņemt vienu rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Ir mazinājies tonuss rokās un kājās. Mugura kļuvusi nedaudz stiprāka. Šis ārstēšanās ceļš ir jāturpina.
Ģimene lūdz sabiedrības atbalstu. Gadā nepieciešami divi šādi rehabilitācijas kursi rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, kopā 3745 lati.
Latvijā Ričards regulāri apmeklē fizioterapeitu, osteopātu, logopēdu, ergoterapeitu, reitterapiju un slinga terapiju. Šos ārstniecības kursus ģimene apmaksā pašu spēkiem.

Mūsu kopīgs atbalsts palīdz Ričardam cīnīties, lai reiz gūtu uzvaru. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Timuram Krasanovam

Piepildi bērniņa sapni!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Iļjam Baranovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 355 199.17 €