Follow us Today has already donated 5,579.70 €

Atbalsts Ričardam Jakovickim

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā
Gadā nepieciešami: 3745 lati
Ričards Jakovickis, dz.g. 2008., Rīga 

 Ričardam ir bērnu cerebrālā trieka, spastiskā tetraparēze. Zēns ir smaidīgs un komunikabls. Pats māk velties uz abām pusēm. Pagaidām vēl nesēž un nerāpo. Grib ņemt mantiņas rokās, bet nav satvēriena, jo rokās ir paaugstināts muskuļu tonuss.

Ar ziedotāju atbalstu bija iespēja saņemt vienu rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Ir mazinājies tonuss rokās un kājās. Mugura kļuvusi nedaudz stiprāka. Šis ārstēšanās ceļš ir jāturpina.
Ģimene lūdz sabiedrības atbalstu. Gadā nepieciešami divi šādi rehabilitācijas kursi rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, kopā 3745 lati.
Latvijā Ričards regulāri apmeklē fizioterapeitu, osteopātu, logopēdu, ergoterapeitu, reitterapiju un slinga terapiju. Šos ārstniecības kursus ģimene apmaksā pašu spēkiem.

Mūsu kopīgs atbalsts palīdz Ričardam cīnīties, lai reiz gūtu uzvaru. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help in Emergency Situations

Palīdzība Alanam Šulcam

Palīdzība Intai Boterei

Palīdzība Initai Lūkai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 950 514.30 €